fbpx
життєві історії
Минуло 2 тижні. Катя з Русланом вирушили відвідати дітей сестри і заодно привітати одного з них з днем ​​наpoдження. Двері їм ніхто не відкрив і тоді вони пішли до сусідки, щоб дізнатися де всі. Та сусідка розповіла їм всю правду, яку вони aж нiяк не очiкували

Катя з Русланом одружилися п’ять років тому. Пара давно хотіла наpoдити дитину, але у них ніяк не виходило. Їх життя змінилася незабаром кардинально після поїздки на весілля до родичів. У дівчини була рідна сестра Марія, яка виховувала одна трьох дітей від різних батьків. За матеріалами

А тиждень тому до подружжя прийшло запрошення на весілля. Катя спочатку не хотіла їхати, адже сестра вже не перший раз виходить заміж, але все таки вирішила поїхати розважитися і заодно провідати родичів з якими давно не бачилася.

Катя з Русланом приїхали на торжество і непогано там провели час. Чоловік вперше познайомився з дітьми Марії і більшу частину часу проводив з ними. Руслан вів здоровий спосіб життя і займався професійно спортом і тому спілкуватися з сильно вuпuвшuми гостями йому не приносило задоволення. А ось з дітьми він весело пограв і поїв солодощів на перегонки.

Марія зі своїм чоловіком зібралися їхати додому відпочивати, а через два дні у них намічалася весільна подорож. Сестра запропонувала Катя з Русланом залишитися в її будинку і заодно доглянути за дітьми, адже вона з чоловіком буде ночувати у нього вдома. Катя з чоловіком ще деякий час посиділи і пішли в будинок до дітей. Руслан не відходив від старшого сина Марії, вже дуже був тямущий хлопчик і чоловікові було цікаво з ним спілкуватися.

Та до того ж у них було спільне захоплення: збирання модельок автомобілів. Вони так і півночі і провели за збиранням чергової машинки. Руслану хотілося порадувати малюка і він пообіцяв привезти йому кілька нових екземплярів.

Катя з Русланом прокинулися наступного ранку і стали збиратися їхати додому. Але Марія так не з’явилася вдома і подружжя попросило доглянути за дітьми сусідку, а їм потрібно було повертатися додому, адже завтра рано вставати на роботу. Руслан пообіцяв дітям через 2 тижні привезти іграшок, а Миколці нову модельку.

Читайте також:Я НЕ МОГЛА НЕ ПОМІТИТИ, ЯК ЗІНА З МАМОЮ ЗАЗДРІСНО ПОГЛЯДАЛИ НА МАРИНКУ-НАРЕЧЕНУ В ШИКАРНІЙ БІЛІЙ ВЕСІЛЬНІЙ СУКНІ І НА ЇЇ КРАСЕНЯ-НАРЕЧЕНОГО. ВЗАГАЛІ, СВОЇМ ВИГЛЯДОМ, МОЯ СВЕКРУХА З ЗІНАЇДОЮ СИЛЬНО НАГАДУВАЛИ МЕНІ МАЧУХУ З ДОЧКАМИ З КАЗКИ ПРО ПОПЕЛЮШКУ: ПОХНЮПЛЕНЕ ЗІНИНЕ ОБЛИЧЧЯ КРИВИЛОСЯ ВІД НЕПРИХОВАНОЇ ЗАЗДРОСТІ, А МОЯ СВЕКРУХА ВСЕ БУРМОТІЛА, ЩО БАТЬКИ НАРЕЧЕНОГО ЯКІСЬ НЕВЕСЕЛІ: ЯВНО ЧЕРЕЗ НЕВДАЛИЙ ВИБІР СИНА

Минуло 2 тижні. Катя з Русланом вирушили відвідати дітей сестри і заодно привітати одного з них з днем ​​наpoдження. Двері їм ніхто не відкрив і тоді вони пішли до сусідки, щоб дізнатися де всі. Сусідка сказала, що Марія тепер живе з чоловіком у нього в квартирі, а дітей вона віддала в дитячий будинок тому, що вони їм заважають.

Катя дізналася нову адресу сестри і поїхала туди. Подружжя стало лаяти Марію і вмовляти повернути дітей, але тій як виявилося і до цього вони не були потрібні. За ними постійно хтось наглядав з сусідів поки вона займалася особистим життям.

Катя з Русланом вирішили забрати дітей до себе. Вони стали збирати необхідні документи, щоб стати опікунами дітей. Через пару місяців вони змогли забрати дітей до себе і більше ніколи не приїжджали до родичів побачитися.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел