fbpx

Минулого року моя мама з-під Києва переїхала до нас. Ці її віник і тазик! Ті гроші, які вони з батьком так важко заробляли, кудись безвісти зникли. Молодшому сину, коли він повертається зі школи, забороняє розігрівати обід у мікрохвильовій печі, каже, що це дуже шкідливо, та ще й світло мотає. Каже, в ній пакетики зберігати треба, а не їжу гріти. Чоловік подарував мені на день народження посудомийну машину. Обід, приготовлений у мультиварці, мама не їсть, варить собі окремо у каструльці

Минулого року моя мама з-під Києва переїхала до нас. І все б добре, якби не мамині примхи і принципи.

Адже зараз купа можливостей усім господиням полегшити собі життя та заощадити час на домашній роботі за допомогою побутової техніки. Але моя мама так не вважає і постійно дорікає мене за те, що я, в її розумінні, витрачаю даремно гроші, замість того, щоб відкладати їх на «чорний день».

Я намагаюся їй пояснити, що ті гроші, які вони з батьком так важко заробляли, бо обидва працювали на будівництві, кудись безвісти зникли, вони їх теж складали на «чорний день» заощаджуючи буквально на всьому, і я не збираюся повторювати їх помилки.

Але вона нічого не хоче слухати, а оскільки живе вона з нами, то своїми зауваженнями вже втомила всю родину, навіть дітей. Не хоче слухати жодних доказів, коли я кажу, що часи змінилися, вона тільки обурюється, що я не прислухаюся до її порад.

Ми з чоловіком домовилися, що купуватимемо, по можливості, різну кухонну техніку. Найпершу купили, коли вони ще тільки з’явилися, мікрохвильову піч, потім хлібопічку і блендер. У хлібопічці виходить дуже смачний хліб і до того ж дешевше, ніж купувати його в магазині.

Мама коментує кожне наше придбання, доходить до того, що молодшому сину, коли він повертається зі школи, забороняє розігрівати обід у мікрохвильовій печі, каже, що це дуже шкідливо, та ще й світло мотає.

Мама каже, що мікрохвильовка тільки на те й годиться, щоб в ній пакетики зберігати, а не їжу гріти.

Старший син її вже не слухає, навчився ігнорувати її зауваження, хоч раніше намагався їй усе пояснювати.

Маму це дуже засмучує, часто плаче, каже, що шкодує про переїзд до нас. Правду кажучи, мені теж з нею не дуже комфортно, доводиться постійно захищати її і виправдовувати перед чоловіком. Здавалося б, живи спокійно на всьому готовому, ні в що не втручайся і не псуй життя іншим. Але ж куди там!

Коли чоловік подарував мені на день народження посудомийну машину, мама почала говорити мені, що я лінива жінка, навіть чашку не в змозі помити і їй за мене соромно. Обід, приготовлений у мультиварці, мама не їсть, варить собі окремо у каструльці.

Ми вже звикли до її незадоволених розмов, але якщо до нас приходять гості, мама намагається всім розповісти, що ми витрачаємо даремно гроші на всякі непотрібні речі, тільки через те, що зараз так модно.

Те, що це зручно, вона не хоче визнавати. Навіть не знаю, як її переконати. Дуже не просто жити разом, а її квартира в оренді і мама не хоче туди повертатися, їй подобається що вона має додатковий дохід, який складає також кудись під матрац.

Передрук без посилання заборонено.

Фото ілюстративне, авторське.

You cannot copy content of this page