fbpx

Минулого року вона закотила виставу, що не була на морі 25 років і тепер їй терміново потрібно поїхати на море. Чоловік їй дав 25 тисяч зі своєї зарплати, вона говорила, що віддасть, але і на море не поїхала, і нам гроші не віддала. Вона закочує сцени з приводу: то їй потрібно купити миючий пилосос, то їй треба купити нову мікрохвильовку, а чоловік, як телятко, йде на поводу у своєї мами. Моя мама давала нам грошей, і я подумала, що ми поїдемо на море всі втрьох, але тут знову вона свій ніс засунула

Не можу більше, прямо у мене крик душі – втомила чоловікова мама так, що сил ніяких немає! У минулому році вона закотила виставу, що не була на морі 25 років і тепер їй терміново потрібно поїхати на море.

Чоловік їй дав 25 тисяч зі своєї зарплати, вона говорила, що віддасть, але і на море не поїхала, і нам гроші не віддала.

Гаразд, це чоловіка мама, я довго терпіла, але в цьому році я сказала, що поїду з сином на море, а він нехай, як хоче, їде зі своєю мамою. Після відпустки думаю подати на розлучення, неможу вже від нього і його мамані.

Вона закочує сцени з приводу: то їй потрібно купити миючий пилосос, то їй треба купити нову мікрохвильовку, а чоловік, як телятко, йде на поводу у своєї мами. Все набридло!

Знаю, що дуже багато мене будуть засуджувати, адже це його мама і їй требадопомагати. А нічого, що більшу частину грошей в сім’ю приношу я, а він свою зарплату ділить на дві сім’ї: на маму і на нас?

Цього літа у нас не виходить фінансово поїхати на море всім трьом, син у нас перехворів – йому просто необхідно.

Моя мама давала нам грошей, щоб ми поїхали на море, і я подумала, що ми поїдемо на море всі втрьох, але тут знову свій ніс засунула свекруха.

Вона заявила, що вона може трохи додати, і на море поїдуть вона і її син (мій чоловік), а я і наш син поїдемо у відпустку до моєї мами на дачу.

Адже він, бідненький, цілий рік орав-працював, а я виходить, байдики била, і йому потрібно відпочити, а мені і нашому синові на море не потрібно!

А найголовніше, що вона поїде свої півкулі гріти на сонці!

Я тоді розділила гроші, які ми відкладали на море на дві частини, моя мама мені додала, і ми з сином спокійно і без докорів сумління поїхали у червні на море відпочивати.

Поки ми їхали, свекруха катала світовиставу, і, чесно скажу, мене це втомило так, що я її просто направила і по батькові і по матінці.

А наостанок сказала:

«Якщо Ви мені ще раз подзвоните і закатати сцену, то я приїду додому і з Вами так поговорю, як ніхто з Вами ще так не розмовляв».

Більше ні свекруха, ні мій чоловік мені не дзвонили, і ми прекрасно з сином відпочили.

Коли ми приїхали, то чоловік і свекруха були настільки люб’язні і доброзичливі, що прямо “фу” було.

Я сина відправила до мами на дачу, покликала свекруху, посадила їх поруч і сказала:

«Значить так, родичі, з цього дня ти, мій дорогий чоловік не будеш більше спонсорувати свою матір, це раз. А ви, моя люба свекруха, не будете більше лізти і клянчити гроші на свої фантазії, це два. Якщо когось не влаштовує, то я сьогодні, прямо зараз поїду і подам заяву на розлучення.

Мені потрібно, щоб я була за чоловіком, саме за, а не просто заміжня. Даю вам п’ять хвилин на рішення цієї проблеми і ні хвилини більше.

Все, досить, я терпіла це 16 років, більше терпіти не хочу і не буду».

Чоловік зі свекрухою давай кричати одне на одного і я зрозуміла, що в нашій родині нічого не зміниться.

Словом, я пішла і дістала чемодан, зібрала речі чоловіка і виставила їх двох з квартири. В цей день я подала на розлучення, – оскільки я працюю в суді, нас розвели дуже швидко.

Чоловік платив аліменти синові, але спілкуватися ні з ним, ні з його мамою, у мене більше не було бажання.

Чоловік дуже швидко знайшов собі нову дружину, вони розписалися і та показала моїй колишній свекрусі її місце в їхньому сімейному житті.

Свекруха намагалася натиснути на мою жалість, вона хотіла прийти до мене жити, але я їй сказала:

«Ви до чого прагнули всі 16 років, то і отримали, так вам і треба. А до мене більше не приходьте і не скаржтеся, а то подзвоню вашій невістці і розповім їй, як ви ходите і поливаєте її брудом».

Я теж скоро зустріла чоловіка, вийшла за нього заміж і я дійсно за чоловіком, а не просто заміжня!

Ярослав, так звуть мого чоловіка, дуже добре порозумівся з сином, і мене він любить, і з моєю мамою у них хороші відносини.

Одним словом, я щаслива, і це головне, а інше мене мало хвилює. З досвіду хочу сказати: не терпіть і не бійтеся змінювати своє життя на краще!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page