fbpx
життєві історії
Минулого тижня колишній і подруга розписалися. Напередодні вони запросили мене на своє маленьке торжество. І я пішла. Але в мене був план

Минулого тижня мій колишній і подруга розписалися. Напередодні вони запросили мене на своє маленьке торжество. І я вирішили не відмовлятися.

Особисте життя у мене завжди складалося дуже непросто. Зі своїм першим хлопцем я розлучилася, бо він мені зрадив. Другий поїхав вчитися за кордон, а третій зрозумів, що серйозні стосунки йому просто не потрібні.

Я вже й не сподівалася зустріти того самого, доки не познайомилася з Денисом.

Поруч із ним я почувала себе по-справжньому щасливою. Він був несхожим на інших хлопців у моєму оточенні. Чуйний і уважний, приділяв мені майже вільну хвилину. Я уявляла, як вийду за Дениса заміж, а потім народжу йому дитину. Як у фільмах!

Тільки ось реальність виявилася прозаїчнішою.

Через півроку романтичних стосунків я почала помічати, що поведінка Дениса змінилася. Це сталося майже одразу після того, як я познайомила хлопця зі своїми найкращими подругами.

Цікаво, що й спілкування з однією з них змінилося.  Олеся почала критися, а потім не витримала і у всьому зізналася:

«Оленко, пробач мені! Я не знаю, як це вийшло. Але твій Денис у мене з голови не виходить. У мене ніколи раніше не було такого».

Я в ту мить дар мови втратила, не розуміла, що відбувається. Тому відразу вирушила до коханого і на емоціях влаштувала хлопцеві сцену. Він зізнався, що Олеся справді почала йому писати. Але, мовляв, це нічого не означає.

«Не вішай мені локшину на вуха! Між нами все закінчено», – крізь сльози сказала я. Я перестала спілкуватися і з хлопцем, і зі своєю подругою. А через кілька місяців дізналася, що вони зійшлися.

Як же боляче було! Але таке життя, і треба рухатись далі. Тільки-но я почала приходити в норму, як доля підкинула чергове випробування.

Зовсім недавно я отримала запрошення на весілля від свого колишнього хлопця Дениса та колишньої кращої подруги Олесі. Вони вирішили розписатися.

Сльози я лила річкою. Невже вони такі жорстокі, думала я. Адже зрозуміло, що це запрошення – чергова спроба зачепити мене.

І у мене виник план. Хотілося помститися, і я вирішила зробити сюрприз на весілля колишнього. Але як?

На той момент я ні з ким не зустрічалася. А натиснути я хотіла саме на це, мовляв, уже давно щаслива і все в мене прекрасно.

Тоді на думку спала божевільна ідея. Я вирішила використати проти них їхній же метод.

У Дениса є старший брат, з яким я завжди була в добрих стосунках.

Я вирішила зустрітися з ним і вмовити його, щоб він підіграв мені на весіллі. Точніше, зіграв роль мого коханого. Арсен затятий холостяк. А ще в нього були свої недомовки з братом. Отже, розіграти його таким чином він міг би легко погодитися.

Арсен мене уважно вислухав. Він знав, як некрасиво його молодший брат вчинив зі мною. І подумав, що сценка на весіллі – чудова ідея. Йому, власне, і робити нічого не потрібно. Лише за ручку зі мною ходити і зрідка обіймати мене на очах молодих.

Побачивши, з ким я прийшла на весілля, Денис і Олеся роззявили рота від подиву. Більше того, в очах нареченого виднілася злість. Зі своїм братом він ніколи не був близький. Але Денис і подумати не міг, що Арсен приховає те, що зустрічається з його колишньою дівчиною!

Весь вечір я провела у приємній компанії Арсена. І сама того не підозрюючи, почала дивитися на нього по-іншому. Він був зовсім не схожий на Дениса. Дорослий хлопець з далекоглядними планами та неосяжними амбіціями. Він мені дуже сподобався.

Але ще дивніше те, що я йому теж сподобалася! Під кінець вечора він обіймав мене вже не для того, щоб роздратувати брата, а просто тому, що йому хотілося зробити мені приємно.

Після весілля дениса і Олесі ми з Арсеном продовжили спілкування. Я не знаю, до чого це приведе. Але, здається, я починаю закохуватися в Арсена. Ось таке непередбачуване життя! Поки що ми зустрічаємося і почуваємося щасливими.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page