fbpx

Минулого тижня мене запросив на зустріч новий потенційний клієнт по роботі. Солідний такий чоловік, власник компанії в Штатах. Я прийшла соловейком співати про мій скромний бізнес, але втявилося, що він прийшов поговорити зовсім про інше. Андрій виявився моїм братом від любаски мого батька

Минулого тижня мене запросив на зустріч новий потенційний клієнт по роботі. Солідний такий чоловік, власник компанії в Штатах.

Я прийшла на ту зустріч соловейком співати про мій скромний бізнес, але втявилося, що він прийшов поговорити зовсім про інше. Андрій виявився моїм братом від любаски мого батька.

Багато років тому мої батьки мали свою компанію. Мій батько завів собі іншу – молоду прибиральницю на роботі. Говорив їй, що покине мою матір і візьме її заміж, навіть із батьком її розмовляв. Вона народила батьку дитину, а мій татусь все годував її обіцянками.

У результаті моя мама про все дізналася і сказала, щоб він йшов до тією молодиці, але, звичайно, без усього. Він покинув дівчину і залишився в сім’ї, а її звільнив.

У результаті та жінка виїхала на заробітки, там вискочила заміж і більше в Україну не повернулася, а її сина виховували її батьки. Мій батько ніколи його не визнавав і, на мою думку, взагалі не бачив.

Мені тоді було три роки, і я нічого не знала, навіть не знала, що взагалі всі ці події тоді сталися. Мої батьки завжди були разом і засуджували невірність.

Спочатку я думала, що цей чоловік мені сказав неправду, поїхала до батьків і розпитала матір. Історію вона підтвердила, але сказала, що це нас не стосується і мій батько нехай сам розбирається. І взагалі, це не моя справа, оскільки все сталося так давно. Мій батько сказав, щоб я не спілкувалася з Андрієм і ігнорувала його.

Цей чоловік хотів зв’язатися з моїм батьком, але той відмовився йти на контакт, сказав, що нічого не знає і не пам’ятає. та Андрій мені сказав, що просто хотів бодай щось дізнатися про своїх родичів – у нього сім’я і в мене теж, ось, мовляв, його й потягло.

Я зустрілася з ним двічі, і він поїхав назад до Штатів. Спілкуватися надалі він не збирається, звинувачувати нікого теж – начебто в нього все добре і з особистим життям, і з грошима.

Чому я написала про це – бо мені неприємно й сумно. Мені соромно за своїх батьків, і я їм більше не вірю.

Мій чоловік каже, що мені треба все це облишити і не морочитися – адже я нічого не зробила поганого. Але я просто не можу на це спокійно реагувати.

Може, хтось порадить, як совість очистити та братові допомогти чимось? Чи варто написати Андрію і почати спілкуватися попри волю моїх батьків? Адже він явно хотів відновити наші родинні взаємини.

Фото – спеціально для ibilingua.com.

Передрук без посилання на ibilingua.com забаронено.

You cannot copy content of this page