fbpx

Минулого тижня наша єдина донечка Злата відсвяткувала 18-річчя. На день народження принесла шикарні букети та подарунки, казала, що від хлопця. Через кілька днів після свята сказала, що збирається заміж. Прийшов учора познайомитися з нами зять. Ним виявився наш ровесник – 39-річний чоловік, Остап

Наша єдина донечка Злата так швидко виросла, що й озирнутися з чоловіком не встигли. Минулого тижня відсвяткувала 18 років. На день народження принесла шикарні букети та подарунки, казала, що від хлопця.

Докладно ми її про хлопчика не розпитували, та й хіба з підлітків якусь інформацію взагалі можна витягти? Через кілька днів після свята сказала, що збирається заміж.

Ми, звичайно, пишаємося нашою принцесою і бажаємо їй лише найкращого. Хочемо, щоб вона була щасливою. У результаті привела знайомитися того самого «хлопчика».

Прийшов учора познайомитися з нами зять. Ним виявився наш ровесник – 39-річний чоловік, Остап.

Ми з чоловіком, звісно, не в захваті. Очевидно, що вони почали зустрічатись ще до того, як дочці виповнилося 18 років. Що в голові у дорослого чоловіка? Родину вони, бачте, хочуть створити.

Відмовляти доньку від заміжжя – погана ідея, адже вона може зробити на зло, зіпсувавши собі життя. Ми, звичайно, припускаємо, що зі своїм обранцем вона може бути щасливою, але вважаючи, що через 20 років її чоловікові буде 59, а їй – 38, стає трохи не по собі. Народить дітей, а вона хоче одразу кілька дітлахів, хто підніматиме їх, якщо чоловік на той час стане пенсіонером?

Чоловік мій дуже злий. Я намагалася по-материнськи вмовити Злату почекати, перевірити стосунки, не поспішати. І з нареченим конфліктували, але цей Остап наполягає, що має почуття до нашої доньки.

Допоможіть, будь ласка, порадою, як відвадити чоловіка і завадити дочці зробити помилку всього життя?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото – Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page