fbpx
життєві історії
Минули 10 довгих щасливих років, доки не сталося те, чого я так боялася. Зараз вони служать в одному підрозділі, вона у них медик. І що мені робити? Я не могла повірити, що це не сон. Але я відчувала, що він насправді мене полюбив. Скоро я народила двійню. І він сам мені розповів

Я закохалася у свого чоловіка Максима ще школяркою. Ми навчалися в паралельних класах і були знайомі з дитинства: наші батьки товаришували.

Макс навіть не здогадувався про мої почуття, бо сам по вуха закохався в іншу дівчинку. Її звали Таня, і вона відповідала йому взаємністю.

Щоправда, їхнє шалене підліткове кохання закінчилося після випускного вечора. Таня сказала, що їде вчитися в інше місто і хоче завершити стосунки. А потім виявилося, що вона просто зустріла іншого. Це сильно підкосило Максима. Настільки, що він півроку сумував. Мама підтримувала його, як могла.

У той важкий для нього період ми з Максом почали більше спілкуватися. Мені здається, що наша дружба стала для нього віддушиною і порятунком. Я завжди була поруч і ніколи на нього не тиснула. Хоча мені було так само боляче бачити все те, що з ним відбувалося. У якийсь момент дружнє спілкування переросло у щось більше.

Через 2 роки Максим зробив мені пропозицію. Я не могла повірити, що це не сон. Але я відчувала, що він насправді мене полюбив.

Ми почали жити разом і будувати свою сім’ю. Скоро я народила двійню, а наше кохання стало ще міцніше. Свекруха мене обожнювала, називала мене Максовою рятівницею.

Минули 10 довгих щасливих років, доки не сталося те, чого я так боялася.

Максим зараз в армії, він офіцер і захищає Україну. І він сам мені розповів кілька тижнів тому, що та сама Таня зараз служить у їхньому ж підрозділі медиком.

В мені оселився страх, що Тетяна зруйнує нашу сім’ю, бо їхнє колишнє кохання спалахне з новою силою там, де вони зараз.

Те, що ми будували протягом стільки років, раптом стало таким беззахисним і крихким. Я не знаю, як мені вчинити.

Якщо я почну влаштовувати сцени ревнощів, це буде виглядати так, ніби я сумніваюся в любові Максима до мене і дітей, не довіряю йому. Але як я можу бути впевнена у жінці, яка одного разу вже зрадила мого чоловіка? Що ж мені робити?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page