fbpx
життєві історії
Минулими вихідними свекруха в гості заїхала. Дізнавшись, що її синок готує нам сніданки, зчинила таку “бурю”, що ледь до розлучення не дійшло. Вона “внушає” Василю, що я з нього шнурки в’яжу. На її думку, жінка має все робити сама, так як це робить вона все життя. Додому вона їхала, світившись від щастя. А я тиждень часу чоловіка до тями приводила. Воно мені треба?

Зі своїм Василем ми побрались, перед тим прозустрічавшись півтора року. Після весілля Василь переїхав жити до мене, адже в мене на той час вже була своя власна квартира.

Я працюю головним директором кількох ресторанів. Посада хоч і керівна, та вимагає від мене багато часу і сил.

Мій Василь пов’язаний з роботою на комп’ютері, більшість роботи він виконує вдома, рідко буває таке, що їде до офісу.

Коли в нас народилась Златка, то в декреті я була лише пів року, решту відповідальність за її розвиток взяв на себе мій чоловік. І скажу вам відверто, в нього це досить добре виходило.

Якось відразу в нас склався ідеальний сімейний дует. Сніданки готує зазвичай Василь, збирає Златку з садочку, а я по дорозі на роботу її туди завожу. Вже ввечері ми їмо ресторанну їжу, яку я приводжу із собою.

Та всю цю чудову нашу сімейну атмосферу, завжди порушує моя свекруха.

Коли вона приїжджає до нас в гості, то гонить по кімнатах, як ревізор, перевіряючи, яка я господиня. А минулих вихідних то ще й залишилась в нас ночувати.

Її візити ніколи не минають безслідно. Вона постійно намагається нас з Василем пересварити, мабуть, щоб нам скучно не жилося.

Так і цими вихідними. Дізнавшись, що мій чоловік готує нам сніданки, зчинила таку “бурю”, що ми три дні після цього ходили набурені з чоловіком.

Вона внушає моєму чоловікові, що я з нього шнурки в’яжу. На її думку, жінка має все робити сама, так як це робить вона все життя. Та в нас з чоловіком рівні права, адже двоє працюємо, і двоє однаково є батьками для своєї донечки.

Читайте також: В неділю стою я в церкві і чую, як священик в оповіді говорить, що весілля буде в дівчини, якій тільки но 18 років. Ледве достояла ту службу, тільки і думала про свою доньку, якій вже 23, а в неї навіть хлопця немає і не було за життя. Краще б я не слухала порад Валентини і пускала свою Світланку на вечірки, і краще б дочка в подолі принесла, ніж ось це, що є тепер

Хіба ж я маю всю роботу переносити на себе, а чоловік мені тоді для чого?

Потім я ще якийсь час приводжу чоловіка до тями, а свекруха їде додому щаслива, як ні в чому не бувало.

Не знаю, можливо ви дасте мені якусь розумну пораду. Як донести до свекрухи, щоб не пхала свого носа в наші відносини?

А можливо варто і взагалі їй заборонити до нас приїжджати?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page