fbpx
життєві історії
Миру в сім’ї настав кінець, коли старший закінчив університет і рішуче зібрався ощасливити рідних онуком і невісткою. Зіна заявила, що молодим треба терміново купити квартиру, а сина Дімочку зробити батьковим заступником. Тато Кирило Назарович хмикнув і склав конфігурацію з трьох пальців. Вони були звичайна сім’я. За тим винятком, що тато в дзьобику приносив трохи більше, ніж у середній родині

Миру в сім’ї настав кінець, коли старший закінчив університет і рішуче зібрався ощасливити рідних онуком і невісткою.

Зіна заявила, що молодим треба терміново купити квартиру. А сина Дімочку зробити батьковим заступником. Тато Кирило Назарович хмикнув і склав конфігурацію з трьох пальців.

Вони були звичайна сім’я. За тим винятком, що тато в дзьобику приносив трохи більше, ніж у середній родині. Бізнес у Кирила Назаровича, не великий, але міцний. Почав з нуля. Шоферував. Після сколотив свій транспортний бізнес.

Дружина Зіна виховувала двох хлопців і красуню дочку. Тато теж руку доклав, але у вихідні і в якості живого прикладу – так має виглядати справжній чоловік. Сварок у них вдома не було. Хлопчаки росли розумними, здоровими, цілком симпатичними. Всі успішні і благополучні.

Одним словом, не сім’я, а рекламний банер “Міцна сім’я – надія країни”.

Миру в сім’ї настав кінець, коли старший Дмитро закінчив університет і рішуче зібрався ощасливити рідних онуком і невісткою. Мама Зіна заявила, що молодим треба терміново купити квартиру, а сина зробити батьковим заступником. Кирило назарович хмикнув і склав конфігурацію з трьох пальців.

– Обирає нехай будь-яке кермо і років зо три відкається шофером. Хату в оренду хай бере. Працюватиме – на прогодуватися вистачить. Просто так ні копієчки не дам. А через три роки подивимося.

І маму Зіну перекрило. Як же так, її хлопчик – і шофером? І жити в оренді? Кожна мати дитині хоче найкращого. Тим паче що є ж можливість.

–  Ти хочеш, щоб син шоферчиком був якимось?.. – Зіна.

– Шоферчиком якимось? Ти ж заміж за шофера виходила! Забула? – Кирило Назарович. – Я сам робочу школу пройшов. І синові на користь піде зрозуміти, яким потім гроші даються. Зрештою, не шматки ж біля вокзалу просити його посилаю!

А Дмитро поки тримає нейтралітет.

Живе у батьків. У нареченої Анжелки живіт росте. Діма в орендоване житло дружину вести не хоче, і до батьків вона не піде…

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page