fbpx
гороскоп
На 19 серпня, для вас, мої любі, гороскоп підготували екстрасенси. Кожен знак Зодіаку має поради-підказки, до яких варто прислухатися в день Яблучного Спасу!

На 19 серпня, для вас, мої любі, гороскоп підготували екстрасенси. Кожен знак Зодіаку має поради-підказки, до яких варто прислухатися в день Яблучного Спасу!

Гороскоп на 19 серпня 2022 року від екстрасенсів

Гороскоп на 19 серпня 2022 року розповість, чого варто чекати кожному знаку зодіаку в п’ятницю. Кому день готує глобальні зміни, а кому – потяг до творчості?

Овен

День підбиття підсумків, перегляду пройденого шляху. Старанні Овни будуть винагороджені. Помилки коштуватимуть дорого. Почату в цей день справу обов’язково доведіть до кінця. Ніщо не повинно відволікати вас від серйозніших справ. У другій половині дня можливі невелика перенапруга та занепад сил.

Телець

Можливий значний енергетичний спад. Приділіть особливу увагу своєму здоров’ю. Імовірні депресивні стани. Літнім людям рекомендується контролювати перебіг давніх недуг. Імовірно, їм знадобиться допомога компетентного лікаря.

Близнюки

Цей день сприятливий для початку нової справи, звернення до вищих інстанцій, судових розглядів. Можливо, привабливі пропозиції принесуть вам зиск та моральне задоволення. Однак не поспішайте ухвалювати важливі рішення, варто детально все обміркувати. Щодо здоров’я нічого критичного зірки не пророкують.

Рак

На вас чекає звичайний трудовий день, який може принести відчуття комфорту і впевненості в собі. Домашні та особисті проблеми відсунуть на другий план справи та бізнес. Ваша чарівність і майже дитяча безпосередність прихилятимуть до вас людей. До вечора нездужання може вивести вас із ладу, тому краще відпочиньте, відмовтеся від візитів і не запрошуйте гостей.

Лев

День сприятливий для реорганізації побуту, великих покупок, обміну. Імовірна підтримка з боку: близькі вам люди візьмуть частину фінансових проблем на себе. Можливе деяке переміщення службовими сходами, але ось у який бік ― вгору чи вниз, залежатиме тільки від вас. Молодим Левам рекомендується не гаяти багато часу на розваги та зустрічі, поспішайте реалізувати себе.

Діва

День здебільшого пройде в клопотах удома і на роботі. У багатьох посиляться інтелектуальні та підприємницькі здібності. Добре підуть справи, пов’язані з навчанням. Вирішаться багато питань, а трохи відпочити і розслабитися не вдасться. Романтичні знайомства, які відбудуться в цей час, вирізнятимуться бурхливим проявом почуттів.

Терези

Вдалий час, щоб завершити раніше розпочаті справи. День підходить для зміцнення ділової репутації, зав’язування корисних знайомств. Намагайтеся більше спілкуватися з оточенням. Необдумані рішення можуть виявитися вдалими. В оселі можна зробити невелике перепланування, розпочати ремонтні та інші роботи з благоустрою житла.

Скорпіон

Цей період складеться сприятливим чином для роботи, важливих зустрічей, планування майбутнього, навчання. Спілкування з оточенням обіцяє пройти легко й цікаво. Не сумнівайтеся у своїх уміннях та досвіді, а також у здатності освоїти нові знання та навички. Краще утриматися від суперечок із начальством.

Стрілець

Зараз виявляйте більше ініціативи і не бійтеся експериментувати! Заплановані заходи пройдуть без пригод та неприємних сюрпризів. Можна влаштувати похід магазинами. Сам собою процес шопінгу може стати захопливим і приємним заняттям, а покупки виявляться доречними.

Козеріг

Цей час обіцяє помітні успіхи як у роботі, і в побуті. Будь-яку справу, за яку візьметеся, ви зможете довести до кінця. Цього дня не варто діяти необдумано або під впливом імпульсу. Більше уваги приділяйте своєму здоров’ю та фізичній формі.

Водолій

Зірки радять більше уваги приділяти сім’ї, особливо дітям. Можна зайнятися врегулюванням господарсько-побутових питань, підвищенням рівня комфорту і затишку. Це добрий час для проходження медичного обстеження, початку курсу лікування. Не варто брати в борг або позичати навіть невеликі суми.

Риби

Рекомендується стримати активність і вести спокійний та розмірений спосіб життя. Проте зірки попереджають: обставини можуть скластися так, що доведеться працювати на межі своїх можливостей. Іде гарний час для того, щоб розпочати оздоровчу дієту.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page