fbpx

На 3 знаки Зодіаку 8 березня чекає романтичне розчарування: планетний рух Сатурна в Рибах і повного Місяця в Діві поставить деякі пари в емоційний вир, який може ускладнити їхні стосунки

Для деяких знаків зодіаку день 8 березня може бути синонімом розчарувань у коханні. Планетний рух Сатурна в Рибах і повного Місяця в Діві поставить деякі пари в емоційний вир, який може ускладнити їхні стосунки. Саме від них залежить, як збільшити свої шанси зберегти свої стосунки…

День 8 Березня стане місцем несподіванок у коханні, але не зовсім приємних для деяких представників Зодіаку. Одні знайдуть свою другу половинку, іншим доведеться помиритися зі своєю кращою половиною, щоб врятувати свою пару. Як би там не було, зірки пропонують їм можливість зробити крок назад, щоб уявити свої помилки і почати все заново.

У яких знаків зодіаку 8 березня будуть романтичні труднощі?

Любов має свої злети і падіння. Але цього разу деяким знакам зодіаку доведеться зняти окуляри у формі серця. Неодноразова брехня, часті суперечки, незрілість… Всі неминучі ознаки розлуки будуть присутні. Щоб дати своїм стосункам другий шанс, вони повинні проявити розуміння, стійкість, а також піти на поступки. Любов не має ціни….

Близнюки

Близнюки – перший знак, на якого в цей день, 8 березня, впливає негативний вплив планет. Цей знак Повітря буде відчувати нетерпіння або навіть роздратування. І це матиме прямі наслідки для його стосунків у парі. Під впливом гніву Близнюки дійсно можуть прийняти поспішне рішення щодо свого романтичного майбутнього.

Цьому знаку, який часто перебуває в метушні, доведеться навчитися стримувати свій гнів і не піддаватися на провокації партнера. Крім того, Близнюкам може бути важко слухати те, що інша людина хоче їм сказати.

Планети запрошують його знайти час для роздумів, зберігати спокій і звернутися до своєї інтуїції, щоб краще реагувати. Однак Близнюки не повинні впадати у відчай, ризикуючи побачити, як їхні романтичні стосунки закрутяться. Йому доведеться змінити деякі звички і вийти з цього негативного настрою.

Одне можна сказати точно, яким би не був результат цієї історії, Близнюки зможуть легко оговтатися від цього душевного болю!

Діва

Діва також відноситься до невдалих знаків 8 березня. Цей земний знак може образитися через неадекватну поведінку партнера. Тоді він може відреагувати імпульсивно, що може мати незворотні наслідки для його стосунків.

Крім того, спілкування не буде хорошим. Тому Діва може звинуватити свого партнера в тому, що він не доклав достатньо зусиль для підтримки хороших стосунків у парі.

Результат: вона опиняється в центрі гарячих і нескінченних суперечок зі своєю другою половинкою. Цей вибагливий знак не матиме іншого вибору, окрім як відмовитися від усіх напружень, які можуть глибоко вплинути на них. Але це не завадить Діві досліджувати світ, пробувати новий досвід і знайомитися з новими людьми.

Терези

Для знаку Терезів день 8 березня буде сповнений суперечок і непорозумінь. Його непередбачувана поведінка може викликати численні конфлікти навколо нього.

Ситуація, яка може так чи інакше вплинути на його партнера, який буде розчарований його непостійним і запальним ставленням. Незважаючи на їхні нещодавні суперечки, Терези без вагань відгукнуться на запрошення інших і насолоджуватимуться маленькими радощами повсякденного життя.

Таке відсторонене ставлення ризикує не сподобатися його партнеру. Тоді зірки запрошують Терезів відпочити, щоб переглянути свою поведінку та зробити позитивні зміни у своєму любовному житті. Якщо цей знак Повітря залишатиметься гнучким і уважним до потреб свого партнера, він матиме всі шанси вийти з розбитого серця.і вперед!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page