fbpx

На 3 знаки Зодіаку до кінця тижня чекають великі випробування: Сатурн, планета трансформації, не був у Рибах з 1996 року

На 3 знаки Зодіаку до кінця тижня чекають великі випробування: Сатурн, планета трансформації, не був у Рибах з 1996 року

Сатурн, планета трансформації, не був у Рибах з 1996 року… Дійсно, ця довгоочікувана зміна сузір’я стане великим випробуванням, яке доведеться витримати деяким знакам зодіаку! Протягом тижня з 6 по 12 березня вони будуть спустошені та розбиті. Цей період повинен служити їм як мораль, особливо щодо вибору свого оточення та наслідків для їхнього майбутнього. Тиждень під знаком “Я страждав, але навчився!”. Тож про які ознаки йдеться?

Уродженців певних знаків найближчим часом очікують великі потрясіння. Отже, навіть якщо цей тиждень обіцяє бути важким, це дозволить їм відкрити очі, щоб переглянути та переоцінити кілька аспектів свого життя.

Які знаки зодіаку будуть піддаватися випробуванням протягом цього тижня?

Якщо Риби — знак із найбільш богемним світоглядом, то Сатурн — планета життєвих уроків! Чи знаєте ви, що означає поєднання цих двох енергій? Очевидно, настає неспокійний період! Тому цей тиждень стане нагодою для трьох знаків зодіаку переглянути своє ставлення, переживаючи важкі випробування…

Овен

Друзі Овни, відразу попереджаємо, цей тиждень буде напруженим! Це великі випробування, які чекають на вас… Але будьте певні, ви вийдете сильнішими! Ви настільки відкриті до життя, щедрі, повні ентузіазму та оптимізму, що інколи забуваєте, що іноді життя може бути важким.

Дійсно, цей тиждень обіцяє бути виснажливим. На вас буде впливати погана енергія, яка вас оточує. За вами будуть шпигувати і критикувати, навіть коли ви хочете зробити добрі справи.

Ви закінчитеся виснаженим і не зможете витримати таку невблаганність. У цьому випадку Сатурн запрошує вас вести своє життя максимально стримано, адже вас оточують не лише люди, які хочуть вам добра! Тому будьте обережні та стримані, від цього залежить ваше щастя.

Скорпіон

Загадковий, незламний і таємничий, так багато характеристик, які відрізняють Скорпіонів! Однак зірки не будуть ніжні з цим водним знаком, штовхаючи його на сумніви. Протягом цього тижня в їхньому професійному проєкті можуть спостерігатися певні уповільнення, які вони не зможуть контролювати.

Безсилі перед такою ситуацією, їм доведеться озброїтися терпінням і, перш за все, запитати себе, щоб отримати необхідні уроки.. З іншого боку, їх чекають деякі розчарування в коханні!

Незважаючи на свій характер, Скорпіони, які вважаються ніжними, цього тижня переживуть любовні суперечки, які розлютять і порушать хід їхнього життя. Тим не менш, астральна енергія березня запрошує вас залишатися скромними та люблячими.

Рак

Протягом цього тижня Раки будуть засмучені і їм не пощастить. Ви маєте ніжну та співчутливу натуру, іноді вам важко утвердитися в цьому суворому та реалістичному світі. Дійсно, ваша робота вимагає вимогливості та реактивності, і це саме те, чого вам бракуватиме протягом цього тижня.

Дійсно, ви побачите, що динамізм є ключем до успіху в діловому світі. У цей момент зірки радять вам переглянути риси свого характеру, щоб зіткнутися з повсякденністю та всією її лютістю.

Тим не менш, ви навчитеся зміцнювати свої здібності професійно та особисто, щоб стати найкращою версією себе. Крім того, випробування, через які ви пройдете цього тижня, допоможуть вам відірватися від минулого, щоб краще оцінити цінність теперішнього моменту.

Якщо це виглядає так складно, це тому, що Сатурн хоче, щоб ваша особистість була більш сяючою! Після цього тижня ви точно почуватиметеся краще… і це того варте!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page