fbpx

На 3 знаки Зодіаку в січні 2023 року чекає похмурий період: нічого не піде, як треба. Чорна смуга буде переслідувати їх цілий місяць!

На 3 знаки Зодіаку в січні 2023 року чекає похмурий період: нічого не піде, як треба. Чорна смуга буде переслідувати їх цілий місяць!

Ретроградний Марс до 12 січня в Близнюках, ретроградний Уран у Тельці до 22 січня, а ретроградний Меркурій у Козерозі до 18 січня. З такими астральними конфігураціями цей період року стане справжньою чорною серією для окремих знаків зодіаку. І недарма їм доведеться запастись мужністю, щоб пережити ці важкі дні.

На жаль, з першого місяця року настрою у цих знаків Зодіаку не буде. На них обрушуються роздратування і проблеми, але їм доведеться відпустити їх і почекати, поки хвиля пройде.

Для яких знаків зодіаку січень 2023 буде невдалим?

Вони почуватимуться пригніченими та безпорадними. Якщо для деяких знаків січень римується з новими постановами, інші знаки зодіаку сприйматимуть це інакше. Через них пробігають хвилі негативу та злості, що викликає розчарування оточуючих. Чорна смуга буде переслідувати їх цілий місяць, де будуть лише прикрощі.

Рак

Якщо на початку року Рак буде виглядати похмуро, то саме через зраду він “отримає” від своїх близьких. Він буде настільки розчарований, що відгородиться і заглибиться в глибокий самоаналіз.

Гіперчутливість зодіаку також буде отримувати від фінансових проблем і матиме певні борги, які необхідно розрахувати. Це виснажить його, і він почуватиметься емоційно виснаженим.

Щоб пережити цей період, йому доведеться переконцентруватися на собі; просити друзів про допомогу необхідно зустріти важкі дні. Раку доведеться відпустити і дати волю своїм емоціям, тому що в найближчі місяці настануть кращі дні.

Стрілець

Стрілець не буде на вершині слави в січні 2023 року. Причиною цих прикрощів стане його кохання. Він може відчувати емоційне виснаження та самотність. Самотній, він може відчувати себе відчуженим, але також матиме дуже мало бажання знайомитися з новими людьми.

Як пара, між двома закоханими птахами, чий союз може похитнутися, осяде морок. Щоб пережити цей період, рекомендується записати свої проблеми на папері. Іноді такий підхід використовується, щоб релятивізувати його щоденні неприємності.

Цьому знаку Вогню також доведеться навчитися краще керувати своїм гнівом, оскільки слід очікувати проблем зі спілкуванням.

Риби

Безумовно, емоційним представникам Зодіаку в січні 2023 року доведеться нелегко. Особливо постраждає професійна сфера, і його ієрархічне начальство зможе підтягнути. Щоб пережити цей період, він не повинен зробити велику помилку, ізолювати себе. Щоб повернути собі безтурботність, йому все одно доведеться оточити себе турботливими і підтримуючими друзями.

Є ще 2 знаки зодіаку, у яких січень 2023 року буде поганим

Окрім Рака, Стрільця та Риб, інші знаки зодіаку можуть зазнати багатьох невдач і бути втягнутими в примхи життя. Нам доведеться подбати про себе, щоб пережити цей важкий період.

Діва

Під питанням дружня суперечка, яка його засмучує. Він буде розчарований і йому доведеться наводити лад зі своїм співрозмовником. Щоб пережити цей період, йому доведеться бути добрим до себе, а не бити себе. Іноді ми є нашим найлютішим ворогом.

Овен

Цей імпульсивний знак Зодіаку буде розлючений на весь світ. Особливо погано він буде поводитися з родичами, які будуть збентежені.

Йому було б корисно поберегти свої емоції і не дозволити їм керувати собою. Походження зла походить від роботи, де він може боятися не знайти свого місця.

Щоб рухатися вперед, він повинен виявляти вдячність Всесвіту. Іноді ми не усвідомлюємо тих переваг, які є навколо нас. Овну буде потрібно зробити перерву і відволіктися від роботи. У житті є стільки прекрасних речей, які можна відчути та насолодитися.

Споглядання природи принесе їм найбільшу користь.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page