fbpx
гороскоп
На 4 знаки зодіаку січень-2023 перекине скриню з грошима! Багатства вам не уникнути, а поради астрологів допоможуть зберегти його і утримати

На 4 знаки зодіаку січень-2023 перекине скриню з грошима! Багатства вам не уникнути, а поради астрологів допоможуть зберегти його і утримати. Ось хто ці щасливчики!

Астрологи розповіли, у представників яких символів Зодіаку в січні буде більше шансів узяти гору в діловій і фінансової сфері життя і отримати прибутки.

Лев

Левам найбільше допомагатиме Марс, тому ці люди будуть максимально продуктивними у плані просування нових ідей. Червона планета допоможе їм стати кращими у плані лідерських якостей характеру, що надасть істотну підтримку тим, хто обіймає високі посади.

Всі три основні і найсильніші планети цього місяця в цілому будуть дуже сильно допомагати Левам, тому вони отримають універсальну підтримку у всіх сферах, які прямо або опосередковано пов’язані з грошима і роботою. Вас чекають прибутки, але треба бути обачними у вкладеннях і витратах.

Терези

Терези отримають мінімум користі від Марса, але вже з перших чисел січня будуть сповнені життєвої енергії завдяки Венері, яка є для них одним з головних покровителів.

Меркурій теж дуже корисний для цих людей, тому вони зможуть продемонструвати весь свій потенціал у другій половині місяця, але через Венеру набагато раніше за інших зможуть вклинитися в робочий ритм. Це забезпечить їх суттєвою форою. Планети обіцяють Терезам грошовів надходження з основних і додаткових джерел.

Козеріг

Козерогів можна сміливо назвати найуспішнішими людьми цього місяця. З перших днів січня Венера допомагатиме їм займатися справами без утоми. Меркурій і Марс, які підключаться пізніше, також нестимуть у собі масу позитивної енергії. Особливо це стосується Марса, який є для Козерогів найголовнішою планетою з усіх.

Люди, народжені під керівництвом цього Знака, опиняться у сильній позиції. У них прокинеться дуже потужна інтуїція, багато мотивації та нових можливостей.

У січні їм просто не можна сидіти без діла, а всі справи нестимуть прибутки!

Водолій

Водоліїв, як і Левів, чекає універсальна і збалансована допомога всіх трьох планет. Це буде дуже стабільний і сприятливий місяць, коли можна розпочинати нові справи, братися за якісь старі проекти. Астрологи радять лише запастися терпінням та не прибирати ногу з педалі газу. бути уважними й обачними. А гроші самі до вас вже спішать!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com

You cannot copy content of this page