fbpx
життєві історії
На душі і так паршиво, а тут ще подзвонила мама дуже засмучена. У неї давно накипіло і ось вона не витримала і зателефонувала, щоб поділитись зі мною своєю образою. Я її дуже добре розумію, та як вчинити в цiй ситуації – не знаю

На душі і так паршиво, а тут ще подзвонила мама дуже засмучена. У неї давно накипіло і ось вона не витримала і зателефонувала, щоб поділитись зі мною своєю образою. Я її дуже добре розумію, та як вчинити в цiй ситуації – не знаю.

Хто читає мої статті, напевно вже розуміє, що я не з дуже багатої родини, навіть навпаки…

Але у мене дуже хороші батьки, які постаралися дати мені і сестрі, все, що могли по їх можливостях.

У мене є старша сестра, яка кілька років тому з чоловіком була в дуже важкій ситуації: кредит і дві маленькі дитини. (Саме з тих пір я стала панічно боятися будь-яких боргів).

Мама усіма силами тоді намагалася допомогти, але її фінансові можливості були обмежені. Вона робила для їх сім’ї, що могла: сиділа з малюками, допомагала продуктами з городу і це була дуже суттєва допомога.

Якщо мама щось купувала сестрі або внукам вона ніколи не просила віддати їй гроші, навіть якщо сестра спочатку планувала розрахуватися за покупки.

І ось тепер, коли у сестри все налагодилося, я дізнаюся від мами, що сестра за все, що вона купує бере гроші.

Це, звичайно, не поширюється на якісь гостинці в подарунок, але якщо мама попросить купити по дорозі хліб і цукор, або щось подібне, сестра обов’язково надасть чек і візьме все до копійки.

В останній раз мама зовсім образилася. Сестра з чоловіком приїхали до мами з онуками. Мама просила купити сметану і щось до чаю.

Сметана пішла в салат, який їли всі, тортик розрізали до чаю і як ви розумієте всі його їли, але гроші сестра взяла всі, по чеку, до копійки…

Мама дуже переживає, тому, що гроші не дуже великі, але ось ставлення… Невже сестра не може просто привезти мамі продуктів. Тим більше, що мама і зараз багато допомагає, хоча у них з татом у самих не завжди все добре і райдужно.

І я думаю, поговорити з сестрою чи залишити як є. Мама просто поділилася і я її добре розумію. Вона засмутиться, якщо я підніму з сестрою тему грошей. З іншого боку маму шкода…

Як бути?

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook