fbpx
гороскоп
На два знаки зодіаку чекають великі неприємності на початку вересня: все піде шкереберть!

На два знаки зодіаку чекають великі неприємності на початку вересня: все піде шкереберть!

Перша половина вересня 2022 року може виявитися дуже непростою для двох уродженців зодіакального кола – Чорна смуга” буквально буде їх переслідувати. Одна раптова подія здатна зруйнувати всі плани. Вистоять лише найсильніші!

За словами астрологів, у зоні ризику Раки та Терези. Їм треба бути дуже обережними й не поспішати з ухваленням рішень: важливі справи краще відкласти, бо результат навряд чи їх порадує.

Рак

Для уродженців цього знаку особливо небезпечним буде період із 4 вересня. Раки можуть отримати погану новину, яка буквально переверне їхнє життя і змусить замислитися про зміни. Також зросте ризик фінансових втрат – уродженців знаку Зодіаку можуть ошукати. Варто уникати конфліктів, у цей час вони матимуть вкрай негативні наслідки.

Терези

Уродженці цього знаку почуватимуться знесиленими, у них нічого не виходитиме. До невдач на роботі додадуться проблеми в особистому житті – Терезам загрожує розставання з другою половинкою, якщо вони не навчаться шукати компроміси. Їм потрібно також бути обережними в дорозі, щоб не потрапити в халепу. Варто подбати і про здоров’я – є можливість різкого загострення давніх недуг.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua