fbpx
Світ
На Філіппінах хочуть садити у в’язницю 9-річних дітей

Диктатор-президент звинувачує дітей у вживанні і контрабанді наркотиків

9-літніх дітей хочуть садити у в’язницю на Філіппінах. Закон пропонує президент Родріго Дутерте. Міжнародна спільнота і правозахисники шоковані, а Дутерте погрожував спалити ООН, якщо там заважатимуть.

Диктатор-президент звинувачує дітей у вживанні і контрабанді наркотиків. Для Дутерте – це смертельний гріх. Після свого приходу до влади влітку він оголосив масштабну спецоперацію. Підозрюваних у наркозлочинах дозволив розстрілювати без суду і слідства.

За інформацією ООН, в країні за півроку стратили 6000 осіб дорослих. Тепер Дутерте хоче взятися за дітей.

“Ми виховуємо покоління злочинців. Поліція ловить дітей, а вони кажуть, що їм менш 15-ти і їх повинні відпустити, незалежно від тяжкості злочину. А ці діти в майбутньому можуть грабувати, вбивати і ґвалтувати”, – заявив Родріго Дутерте, президент Філіппін.

Дутерте хоче змінити законодавство, щоб до кримінальної відповідальності притягнули з 9-ти років. Зараз за грати садять тих, хто старше 15. Трохи молодших відправляють у спеціальні виправні притулки.

“Люди роблять помилки, особливо діти. Деякі діти насправді не знають, що погано мати будь-яку справу з наркотиками. Вони думають, якщо їхні друзі їх заохочують, це нормально”, – говорить Брайан, затриманий за наркозлочини.

Соціальні працівники на Філіппінах категорично проти ідеї президента. Вони впевнені – з такими методами покоління злочинців виросте гарантовано.

Міжнародна спільнота обурена ситуацією в Філіппінах.

Раніше президент заявляв, що не раз особисто розстрілював людей і навіть скидав з літака. В ООН запропонували розслідувати стан справ в країні. У відповідь – Дутерте пообіцяв спалити організацію.

Читайте також: Британський посол мило привітала українців, використавши популярний флешмоб (відео)

Джерело

Related Post

facebook