fbpx
Без рубрики
На кожну добру справу ми маємо просити у Господа благословення і робити все за Його волею. Цієї молитви – Закликання допомоги Святого Духа на кожну добру справу – навчила менеще в дитинстві бабуся, яка сама без неї не починала жодного діла. 

Закликання допомоги Святого Духа на кожну добру справу

Царю Небесний…

Тропар, гл. 2: Творче й Будівничий всього, Боже, / справи рук наших, що на славу Твою починаємо, / направ скоро Твоїм благословенням / і нас порятуй від усякого лиха, / бо Ти один Всесильний і Чоловіколюбець.

Кондак, гл. 6: Скорий на заступництво й міцний у допомозі, /явись тепер благодаттю сили Твоєї і зміцни, благословивши, / і на здійснення доброго наміру діла рабів Твоїх оберни; / бо Ти все, що хочеш, / як Всесильний Бог, творити можеш.

Молитва: Милосердний Боже, Отче і Господи, дай мені жадати всім серцем тільки того, що потребує від мене Твоя свята воля. У будь-якій справі дай мені силу шукати перш за все виконання святих Твоїх заповітів. Настав мене на Твою праведну путь і навчи у всякій роботі не сходити з неї. Створи моє життя таким, щоб я міг робити все з волі Твоєї, дай мені силу виконувати Твої святі заповіді. На всіх стежках життя мого підтримай мої слабкі сили, оборони від лукавої спокуси та поблагослови на все добре, чисте і святе, щоб і словами уст моїх, і всіма ділами життя мого я прославляв святе ім’я Твоє, Бога Великого, для нас, людей, милосердного, Отця, і Сина, і Святого Духа, нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

Джерело – “Великий Молитовник”

Фото – Портал 12

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page