fbpx

На курорті в Карпатах я “скочила в гречку” і вже додому їхала з “сюрпризом”. Я так довго чекала цього моменту, що мене не хвилювало, як все організувати в секреті від чоловіка. Єдина людина, яка знала правду, була бабуся

На курорті в Карпатах я “скочила в гречку” і вже додому їхала з “сюрпризом”. Я так довго чекала цього моменту, що мене не хвилювало, як все організувати в секреті від чоловіка.

Єдина людина, яка знала правду, була бабуся. – Заспокійся. Ти навіть уявити не можеш, скільки таких дітей по світу бігає. Не ти перша, не ти остання. – День, коли моя Катруся з’явилася на світ, я ніколи не забуду.

Ми з Михайлом довгих сім років робили все, лиш би стати батьками, та нічого не виходило. І вартувало мені один раз “скочити в гречку”, як моє бажання здійснилося.

Я замкнула свою таємницю під сорока замками, але час від часу різні думки мене наздоганяють.

Хто не стикався з цим, не знає, як важко багато років безуспішно чекати чуда – появу дитинки. Ми з Сергієм поволі втрачали надію.

Потім я поїхала в санаторій, щоб привести до ладу думки і пройти деякі процедури. Я зустріла там чоловіка, який допоміг мені забути всі мої турботи.

До всіх процедур входили масажі, які проводив красивий масажист. Ми все частіше зустрічалися і стали друзями більше, ніж я очікувала. Було приємно проводити час з людиною, яка не знала, що твориться в середині мене вже довгий час.

Перебування на курорті перевернуло моє життя з ніг на голову. У той момент я відчула себе з іншої сторони. Я дуже скучила за таким відчуттям!

Додому я вже поверталася з “сюрпризом”, про що дізналася через два тижні. Мені було зрозуміло, хто батько, але це не зіпсувало радості від побачених смужок. Я почекала деякий час, а потім повідомила Сергію радісну новину.

Я відчула себе трохи ніяково, коли він вихваляв силу цього курорту в Карпатах. Але я пообіцяла собі, що ніколи нікому про це не скажу. І лише одна єдина людина знала всю правду. Це була моя бабуся.

Побачивши мене, вона підморгнула мені, а потім розповіла історію своєї сестри. Тоді в селі було звичайним явищем ходити на околиці, коли довго не щастить.

– Бабусю, це звучить дуже дивно, – заперечила я з подивом. Адже я нічого не робила спеціально!

– Повір мені на слово, таких дітей бігає по світу більше, ніж ти думаєш, – додала бабуся.

Коли на світ з’явилася Катруся, я не сумнівалася у правильності свого рішення. Сергій чудовий батько, і у нас щаслива сім’я. Ще одна велика перевага в тому, що моя дочка дуже схожа на мене, і ми всі вдома біляві.

Бувають дні, коли я навіть не пам’ятаю свого секрету, але їх небагато. Набагато частіше я боюся, що правда розкриється і все буде зруйновано. А найбільше я хвилююся за Катрусю.

Іноді, коли я спостерігаю за своїм чоловіком і дочкою, я шукаю схожість між ними і брешу собі, що вона є.

Як ви вважаєте, я правильно вчинила?

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page