fbpx
Події
На Львівщині донька заради квартири відвезла 84-річну матір помирати посеред поля

У Пустомитівському районі Львівської області була виявлена 84-річна жінка, яка лежала посеред поля. Як повідомила очевидиця, жінку нібито вночі туди вивезла власна донька і залишила там помирати. Про це йдеться у повідомленні в групі Varta1 на сторінці у Facebook.

Згідно з повідомленням очевидиці, бабуся була змученою і виснаженою знущаннями доньки і трьох внуків. За її словами, вони прагнуть її смерті через квартиру та майно.

“Сталось це близько 9.00 на дослідних полях Інституту Карпатського регіону, що за Ставчанами. Я як науковець планувала подивитися на свій дослід, але не дійшла до нього…, бо побачила нерухоме тіло жінки. Налякалась страшенно, бо навколо тільки я, тіло чи живе, чи мертве, і чисте поле. Близько я не підходила, викликала швидку і поліцію. На щастя, під’їхали моі співробітники, ми думали, що жінка мертва… та, на щастя, вона зашевелилася! Повністю адекватна, культурна жінка, але дуже замучена і виснажена знущаннями дочки і трьох внуків, які через квартиру і майно бабусі прагнуть іі смерті. Через 30 хв приїхала поліція…”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: ГРОЙСМАН ТЕРМІНОВО ВИЛІТАЄ НА МІСЦЕ ВИБУХУ У БАЛАКЛІЇ

Після того, як поліція намагалась зв’язатися з донькою потерпілої, вона телефоном заявила, що мати їй нібито не потрібна.

У Пустомитівській центральній районній лікарні повідомили ТСН.ua, що сьогодні до них була госпіталізована мешканка Львова. Її наразі обстежують лікарі. Також їй була надана необхідна медична допомога, харчування і відпочинок.

Джерело.

facebook