fbpx
Breaking News
Свята і вихідні в лютому-2020. Скільки свят і додаткових вихідних днів очікується? Працюватимемо всього 20 днів.
Ці чебуреки навчила мене готувати подруга-гречанка. Вони готуються дуже швидко і легко, але які запаморочливо ароматні і смачні – вам не передати! Вся моя родина в захваті була, коли я їх вперше поставила на стіл. Спробуйте!
Відразу все рухнуло, коли він приїхав і назвав мене чужим жіночим ім’ям! Серце спочатку завмерло, а потім закалатало зі страшною силою. Я відразу все зрозуміла: він завів собі «закордонну дружину». А потім я сама зрадила. Так і живемо.
Від чоловіка ж відповіді були скупі і односкладові – «спасибі», «так», «зрозуміло». Начебто не особливо він і вплутується в переписку, але і не «відшиває». З силою придушивши бажання рознести все і вся, розлучитися і подати на аліменти, вирішила поспостерігати.
– Розлучився з дружиною, хочу одружитися на тещі. Мене друзі засуджують, а мені так простіше
Події
На Львівщині донька заради квартири відвезла 84-річну матір помирати посеред поля

У Пустомитівському районі Львівської області була виявлена 84-річна жінка, яка лежала посеред поля. Як повідомила очевидиця, жінку нібито вночі туди вивезла власна донька і залишила там помирати. Про це йдеться у повідомленні в групі Varta1 на сторінці у Facebook.

Згідно з повідомленням очевидиці, бабуся була змученою і виснаженою знущаннями доньки і трьох внуків. За її словами, вони прагнуть її смерті через квартиру та майно.

“Сталось це близько 9.00 на дослідних полях Інституту Карпатського регіону, що за Ставчанами. Я як науковець планувала подивитися на свій дослід, але не дійшла до нього…, бо побачила нерухоме тіло жінки. Налякалась страшенно, бо навколо тільки я, тіло чи живе, чи мертве, і чисте поле. Близько я не підходила, викликала швидку і поліцію. На щастя, під’їхали моі співробітники, ми думали, що жінка мертва… та, на щастя, вона зашевелилася! Повністю адекватна, культурна жінка, але дуже замучена і виснажена знущаннями дочки і трьох внуків, які через квартиру і майно бабусі прагнуть іі смерті. Через 30 хв приїхала поліція…”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: ГРОЙСМАН ТЕРМІНОВО ВИЛІТАЄ НА МІСЦЕ ВИБУХУ У БАЛАКЛІЇ

Після того, як поліція намагалась зв’язатися з донькою потерпілої, вона телефоном заявила, що мати їй нібито не потрібна.

У Пустомитівській центральній районній лікарні повідомили ТСН.ua, що сьогодні до них була госпіталізована мешканка Львова. Її наразі обстежують лікарі. Також їй була надана необхідна медична допомога, харчування і відпочинок.

Джерело.

Related Post