fbpx

На людях я обговорюю Галину, кажу, що така робота не для неї, але коли приходжу додому, то сідаю в куточку кімнати і заздрю “білою заздрістю”. Можливо це я чогось не розумію, чи я якась неправильна. Ой, хто його знає де правда

На людях я обговорюю Галину, кажу, що така робота не для неї, але коли приходжу додому, то сідаю в куточку кімнати і заздрю “білою заздрістю”. Можливо це я чогось не розумію, чи я якась неправильна. Ой, хто його знає де правда.

У моєї подруги Галини дуже дивний спосіб заробітку: вона наживається на чоловіках, причому зовсім законно. Галина досить симпатична жіночка. Ну реально, вона просто лялька барбі. Не знаю, як вона буде виглядати років через 15, але зараз вона вміло підкреслює свої достоїнства і користується популярністю у чоловіків.

Вся справа в тому, що вона знайомиться в ресторанах з чоловіками, потім дуже довго витримує паузу… і отримує за це гору подарунків. Потім ще довго “доїть” своїх золотих бичків. Причому деколи відразу декількох одночасно. Подруга ніколи і ніде ще не працювала офіційно. Орендує квартиру в центрі, їздить на таксі, про громадський транспорт і чути не хоче.

Тільки в модному журналі з’являється нова сумочка – Галина тут же хизується перед нами новинкою. Ми з подругами засуджуємо її, намагаємося наставити на шлях істинний. Іноді між собою навіть обговорюємо її в поганому світлі. Ну ви розумієте, але вона, як чує наші установи, то лише сміється, каже, що ми геть не сучасні. Ви знаєте, я вже геть заплуталась.

Але насправді я в душі їй заздрю. У неї є все, що вона хоче. Я ж живу з своїм чоловіком все життя, і в кращому випадку отримую три рози на день народження. Зовнішність у мене так собі, чоловіки на мене не задивляються. Ех, от би мені жити так само, як і Галина! Вона по життю точно витягнула щасливий квиток.

А ще у неї є молода людина, яка її дуже любить. Але Галина не поспішає виходити заміж, поки хоче нагулятися і вже потім створити сім’ю.

Ось таке життя у моєї подруги… А ви, що скажете, на такий вид заробітку?

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page