fbpx
гороскоп
На нас чекають чотири просто критичні дні у липні: астрологи назвали найнебезпечніші дати поточного місяця, які не варто ігнорувати нікому

Несприятливих днів у другий місяць літа буде всього чотири. Але в кожен з них є ризик серйозно зіпсувати життя і собі, і оточуючим, говорить гороскоп 2022.

Ці дні – 5, 13, 16 і 28 липня.

У ці дати вкрай важливо бути обережними і не ухвалювати жодних важливих рішень.

Марс пробуде в Тельці до 19 серпня. Впродовж усього часу від 5 липня до 19-го люди будуть проявляти недовірливість, підозрілість, страх.

Меркурій в Раку небезпечний тим, що принесе млявість, зневіру, фізичну і емоційну слабкість.

Супермісяць 13 липня 2022 – це найнебезпечніший вид повні з усіх можливих. Місяць максимально наблизиться до Землі та буде сильніше впливати на наше життя, удачу й настрій. У цей день ми станемо більш млявими, відлюдькуватими, замкнутими. Чекати від когось допомоги і підтримки не варто, так само, як і добрих слів, компліментів, участі. Кожен буде сам за себе.

16 липня – з’єднання Сонця та Меркурія. Це буде дуже небезпечний день. Краще не залишати зону комфорту, не вирушати в далекі подорожі, не витрачати багато грошей. Самовпевнені і пихаті люди можуть втратити все те, над чим працювали останні кілька тижнів. Астрологи радять проявити цього дня лише одну рису характеру – скромність. В цілому, впродовж усього дня потрібно намагатися стежити за емоціями.

В цей період потрібно бути вкрай обережними з ухваленням важливих рішень. Найкраще відкласти поїздки на далекі відстані та не робити важливих покупок.

28 липня – день коли Юпітер зупиняється та розвертається в ретроградний рух до 24 листопада. Це останній найнебезпечніший день липня. Найімовірніше, що 28 липня ми відчуємо першу хвилю негативу, виражену в дивному відчутті занепокоєння та відсутності мотивації, відсутності бажання щось робити для свого щастя.

В цілому, всі ці місяці, поки Юпітер буде ретроградним, може статися багато неприємних подій. Буде складним просування планів та їхня реалізація. Ми можемо втратити інтуїцію, стати жадібними і безкомпромісними – про це все попереджають гнас зірки.

Ретро Юпітер може піднести нам найважливіші життєві уроки, змусить зайнятися глибоким самоаналізом, рости і розвиватися як особистість. Всі ми маємо дослухатися до себе, своїх потреб і сокровенних бажань.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.