fbpx

На наше весілля моя свекруха прийшла вся в чорному і навіть на волоссі була чорна брошка. Але і це я б пережила, якби не хустина, яку вона накинула мені в церкві під час вінчання. Я до останнього надіялася, коли Ангеліна Василівна витягла її з пакета, що кінці сірі. Але ні. На білосніжній сукні чітко виднілося чорне мереживо. Мене тоді всю перетрусило. Все святкування вона так заводила, що чутно було за кілометр. А все тому, що її сине, юрист не заслуговує на дружину – медсестру

На наше весілля моя свекруха прийшла вся в чорному і навіть на волоссі була якась брошка і також такого кольору. Але і це я б пережила, якби не хустина, яку вона накинула мені в церкві під час вінчання.

Ангеліна Василівна мене відразу незлюбила. Я не з багатої сім’ї, як її старша невістка. Вона ж хотіла, щоб її молодший син, який вивчився і вже працював юристом, одружився на рівні, а тут я, звичайнісінька медсестра, як вона любила наголошувати мені при зустрічі.

Але незважаючи ні на що, ми з Мирославом надумали відгуляти весілля. Я в той час вже була при надії, тому виходу іншого не було. До весілля ми рік часу жили разом.

Зі свекрухою я зустрічалася до весілля дуже рідко. Ну не любить мене ця людина, то чого я буду нав’язуватися. Зі старшою невісткою в неї хороші відносини. Разом з Лілею вони і по магазинах ходять і по салонах краси.

Тому коли наближався день весілля я трішки нервувала, але, як і кожна наречена в цей день.

Моя мама була в бежевій сукні, вони з татом нас благословили і на очах батьків я побачила невинну сльозинку. Свекруха ж зі свекром до благословення з хлібом і сіллю підходили так, що їх чули за кілометр.

Ангеліна Василівна заводила так, наче хтось в цей день на небеса відправився. Але найдивніше, що з ніг до голови ця жінка була в чорному, як і свекор, але він чоловік, костюм, це нормально, бо хоч сорочка біла була.

В свекрухи навіть на голові була брошка невеличка і також чорного кольору.

Я не зважала, бо не хотіла псувати собі настрій.

Та таки вона мені його зіпсувала. Коли ми в церкві вінчалися, то під час одного обряду, свекруха має на голову невістки положити хустину.

Ви не повірите, але кінці цієї хустини були чорними. Коли вона її витягла з пакету, я подумала, що там мереживо якесь сіре, але коли вона накрила мою голову, то на фоні білосніжної сукні чітко виднівся чорний край.

Я не знаю, щоб це мало означати. Навіть боюсь подумати, що ця жінка здатна на щось “чорне”.

Я в гості до них не ходжу, хоч вона через сина мене запрошує. Онука вона бачила один раз. Я не хочу з цією жінкою мати нічого спільного.

Я ходила до священика, сповідалася і сам отець мені сказав забути і жити звичним життям. В мене хороший чоловік і синочок і я молю Бога, щоб всі ми були здорові!

А як би ви реагували на таку поведінку свекрухи?

Автор – КАРАМЕЛЬКА

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page