fbpx
життєві історії
На наступний ранок після від’їзду Антона, Анна Іванівна поспішала на ринок за продуктами, щоб приготувати дітям свіжі сирники. Раптом вона стала свідком картини, від якої у неї перехопило подих – з автівки вийшов її зять в компанії красуні-блондинки. Парочка мило спілкувалася, сміялася і в обнімку прямувала до під’їзду

Антон після весілля переїхав до своєї дружини Катерини і тепер повинен ужитися з її матір’ю Анною Іванівною. Антона важко було назвати зразком ідеального чоловіка або сім’янина. Навіть незважаючи на те, що тепер він відповідає ще й за дружину і сина, чоловік продовжує жити тільки сьогоднішнім днем. Він був трохи далекий від реальності і часто любив видавати бажане за дійсність.

Анна Іванівна сильно не любила таке ставлення чоловіка до життя. Не можна сказати, що вона була в захваті від зятя, але її дочка була щасливою поряд з ним, тому жінка була змушена прийняти його. Хоча вона не відмовляла собі в задоволенні дорікнути зятя практично у всьому.

Вона постійно дошкуляла його питаннями, мовляв, коли він нарешті подорослішає. Більш того, теща часто скаржилася зятю, що його брехня перейшла вже всі допустимі межі і тепер їй соромно з’являтися перед сусідами. Її сильно дратувало, що Антон постійно розповідав сусідці Людмилі і взагалі кожному, хто жив в їх будинку, про те, що він відомий актор. Жінки не давали Анні Іванівні проходу, постійно розпитуючи про фільми в яких він знімався.

Антон був повною протилежністю своєї дружини Каті – дуже відповідальної, доброї і щирої дівчини. Катя завжди намагалася згладити всі гострі кути між матір’ю і чоловіком, але спускати собак на нього також не дозволяла. Вона добре знала, що поведінка чоловіка нічого доброго не віщує і йому пора подорослішати. Але ніяк не могла на це вплинути. Дівчина чекала що прийде такий момент, коли Антон сам все зрозуміє. Іноді в сімейних спорах вона делікатно переходила на бік матері і намагалася натякнути чоловікові, що час змінюватися.

Антон працював вантажником на кіностудії. Якось увечері він заявив, що вирушає у відрядження на тиждень. Тоді жінки знову обережно напали на чоловіка. Теща додала, що він їде не на зйомку, а просто перетягувати апаратуру.

Таке зауваження не сильно зачепило Антона. Він спокійно повечеряв, пішов до себе зібрати валізу і на наступний ранок відправився в обіцяне відрядження. Тоді Анна Іванівна почала читати дочці мораль, що Антон дуже погана пара для неї. Їй потрібен хтось, хто зможе взяти за неї з сином відповідальність, а не ще одна доросла дитина, яка продовжує жити ілюзіями.

На такий закид Катя сказала що любить чоловіка і вірить в те, що скоро він зміниться. На цьому їх розмова обірвалася.

На наступний ранок після від’їзду Антона, Анна Іванівна поспішала на ринок за продуктами, щоб приготувати дітям свіжі сирники. Раптом вона стала свідком картини, від якої у неї перехопило подих – з автівки вийшов її зять в компанії красуні-блондинки. Парочка мило спілкувалася, сміялася і в обнімку прямувала до під’їзду.

Анна Іванівна мовчати не стала. “Ану стій, зраднику”, – вигукнула жінка. Пара озирнулася, Антон онімів. Дівчина подумала що перед ними мама хлопця і почала наполягати на знайомстві. Хлопець розривався між двома жінками, а потім гаркнув на супутницю і відправив її додому. Теща заявила, що через годину викине у вікно всі речі Антона, якщо вони йому потрібні нехай прийде забере. Чоловік почав благати про прощення і клястися, що зміниться. Він хотів зберегти сім’ю, і жінка вирішила дати йому шанс.

Увечері Антон повернувся додому і заявив, що відрядження перенесли. Тепер він цілком і повністю був в руках тещі, але це пішло йому на користь. Його різкій зміні дивувалися всі в будинку.

Незабаром у тещі був ювілей. Подружжя подарувало їй дві бажані речі – путівку в санаторій і новий телевізор. Жінка знала вартість таких подарунків і розуміло що сума занадто велика для її дітей. Під час святкування, Антон притягнув до зали великий телевізор і включив гостям фільм де він грав головну роль багатія-бізнесмена. Всі були здивовані такою звісткою, яку він пояснив просто щасливою випадковістю.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – ohme

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook