fbpx
життєві історії
На початку мати була проти через те, що я була товстою, а коли я на багато схудла, наступною претензією стало те, що я метиска, і не підходжу їхнім критеріям. Мати його погрожувала, наказувала мені самій його покинути, ображала. Весілля плануємо в кінці року. Але мене турбує, що буде далі, як ще його батьки будуть заважати нам бути разом?

Хотіла б послухати поради людей, які самі пройшли через це.

Мені 22 роки, моєму нареченому 28. Зустрічаємося трохи більше року. Він працює, я практикантка.

Живемо ми в мусульманській країні, де зазвичай батьки вибирають синові наречену.

Ось, в принципі, і проблема. Познайомилися ми самі, і дійсно полюбили одне одного.

Я метиска, на половину українка. Знаючи про це, батьки хлопця від початку були проти наших стосунків і мене. І хоч як він намагався переконати батьків, вони не погоджувалися.

На початку мати була проти через те, що я була товстою, а коли я на багато схудла, наступною претензією стало те, що я метиска, і не підходжу їхнім критеріям. На додаток у нас в країні існує звичай, коли сторона нареченого йде туди, де живе потенційна наречена, і розпитує у сусідів про сім’ю і дівчину.

В результаті його батькові про мене і мою сім’ю нічого доброго не сказали. Я, звичайно ж, не ідеальна і зі своїми скелетами в шафі, але сім’я у мене порядна, і мій молодий чоловік мене приймає з усіма моїми помилками. Хто в наш час не без гріха? Але вони остаточно поставили хрест на виборі їхнього сина, і ми вирішили що все одно зробимо по своєму і будемо разом.

Його батько вигнав мого хлопця з дому, намагається позбавити його квартири (в якій на даний момент вони проживають) і відібрати машину. Тобто всіляко ставлять палки в колеса.

Мати його дзвонила мені і погрожувала, наказувала мені самій його покинути, ображала. Ми зняли квартиру, і мій молодий чоловік живе зараз там.

Весілля плануємо в кінці року. Але мене турбує, що буде далі, як ще його батьки будуть заважати нам бути разом? Чого очікувати? Чи варто сподіватися, що вони поміняють своє ставлення до нас?

Софія К.

Джерело

Фото – “Узнай все”

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page