fbpx
життєві історії
На порозі стояли батьки чоловіка. Інна відкрила їм двері і мовчки пройшла на кухню: – Інночко, ну він же без тебе пропаде! Ми разом впораємося, ми зможемо, ти тільки не йди!

На порозі стояли батьки чоловіка. Інна відкрила їм двері і мовчки пройшла на кухню.

– Інночко, ну він же без тебе пропаде! Ми разом впораємося, ми зможемо, ти тільки не йди!

– Ні, я не повернуся! І дитини не залишу. Ви мені все брехали з першого дня, ви ж знали, що він хворий… зі стажем.

18 річна дівчина тиждень як повернулася додому. Вона подала на розлучення, змінила номер і категорично відмовлялася спілкуватися з будь-ким з родичів поки ще її чоловіка.

7 тижнів, днями вона йде на… Вона не хоче цієї дитини, вона боїться, що він народиться хворою і все життя буде мучитися, буде тягарем…

Батьки Стаса більше години намагалися її умовити. Вона переконували, що чоловік змінюється. Говорили, що він хоча б намагається боротися і навіть згоден лікуватися. Все заради дружини та дитини, їх дитини.

– Всього 5 місяців ви прожили і подивися яким він став!

– Яким? Останній раз він ударив мене так, що вдарилася об кут головою, а вранці вибачався, втім як і зазвичай. А народиться дитина, тоді що?

Як би боляче не було, але Інна не хотіла більше нічого чути про чоловіка. Трохи більше року минуло з дня їхнього знайомства. Встигли навіть весілля зіграти, на стільки вона була впевнена в тому, що він її половина. Дитину ось вирішила народити, тепер тільки все це в минулому.

Увечері вона плакала уткнувшись в подушку. Думала про дитину, не так вже й просто це все зробити. Але, вона згадувала брата матері і їй ставало все гірше і гірше. Чоловік ледь дожив до 40 і…

Навіть мати відмовилася від нього в результаті, яку він обкрадав і часто будучи не в собі.

Коли його не стало, всі родичі з полегшенням видихнула: «Ну нарешті, дочекалися! Тепер жити можна спокійно, не боячись, що він з’явиться на порозі ».

Інна розлучилася, поїхала на заробітки подалі від будинку, так як Стас не залишав її у спокої. Він чатував її біля будинку, залякував і вона здалася.

Переїзд звільнив її від проблем, повернув нормальний сон і гарний настрій.

Зараз у неї двоє дітей, вона щаслива і намагається не згадувати колишнього чоловіка і першу дитину, яку так і не зважилася залишити.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook