На прощальній церемонії Олега я вперше побачила його дітей від попереднього шлюбу. Денис і Віка були засмучені, тому я вирішила запросити їх додому. Я заварила чаю і поставила на стіл печиво. Та замість того, щоб спитати, як свої останні дні прожив батько, вони підняли тему спадщини. Ми з Олегом не були в офіційному, шлюбі тому проблема намалювалася відразу. Тато при житті їм був не потрібний, а тепер в них “любов” появилася?
Чесно скажу вам, моє особисте життя довго не складалося. Всі чоловіки, яких я зустріла, виявлялися негідниками. В якийсь момент я навіть облишила всі спроби.
Жила собі спокійним життям і частенько гуляла парком.
Ввечері це було лячно робити, тож я прогулювалася зразу після роботи. Якщо чесно то не було мені куди спішити, адже вдома мене чекала тільки самотність.
Особливо важко було проходити повз закоханих пар, адже на їхньому місці могла б бути я.
Одного осіннього дня я сіла і просто насолоджувалася погодою і тут до мене підсів чоловік, зустріч з яким змінила все моє життя.
Олег тоді був дуже засмученим, хоча словом засмучений не можна було описати його тодішній стан.
З ввічливості я запитала, як він почувається і, що в нього сталося, але я не очікувала почути наступне.
Виявилося, чоловіка покинула дружина. Вона пішла до багатшого, ще й забрала дітей. Денис і Віка й до того не мали хороших стосунків з батьком, але Олег попри все їх любив.
Тоді чоловік просто виговорився і я навіть не думала, що знову його побачу, але виявилося, що він переїхав в квартиру сусіднього під’їзду.
Ми почали частіше бачитися, а потім якось все закрутилося і я переїхала до Олега. Час минав а ми все жили разом. Тоді я дійсно почувалася щасливою.
Єдине, що шкода було бачити, як Олег сумує за дітьми. Одного разу випадково почула розмову чоловіка й Дениса.
З телефону пролунало: “Тату, не дзвони і не намагайся з нами зустрітися. Нам із Вікою це зовсім не треба. Ми давно чужі люди. Чого ти хочеш?”
– Синку, я так скучив. Як в тебе справи?
– Тату, у мене все ок, в нас все відмінно. Мамин чоловік чудовий. Він нас всім необхідним забезпечує. Жаль, що ти не дав дозволу на усиновлення. Ми тоді вважалися б його законними дітьми, а так у нас тільки проблеми. Щоразу, коли ми хочемо поїхати відпочити за кордон або ще кудись, потрібно просити твого дозволу. А тобі це треба?
– Миколо, я ж твій батько, – якось безпорадно сказав Олег. – Я хочу вас бачити. Сумую.
– Тату, до чого це все? У нас все добре. Ми не потребуємо нічого. І твої аліменти – це копійки. Нам на кишенькові відвалюють більше. Якби ти відмовився від батьківства, то не платив би аліменти. Все, бувай і краще не дзвони більше.
Після цього Олег пробував дзвонити й Віці, але це не дало жодного результату.
Діти попри всі старання свого батька ніколи не хотіли мати з ним бодай щось спільне.
В такій ситуації й мови не було про одруження. Та й Олег в цьому розчарувався, адже його сім’ю штамп в паспорті не вберіг. Так я й жила з ним – “на віру”.
Так й минав не один наш спільний рік життя. Багато було хорошого, якщо не звертати увагу на те, що Олег постійно сумував за дітьми.
Напевно й на фоні того він занедужав. Важко тоді було, адже Олег став лежачим. А найгірше було те, що його діти, яких він так любив, за весь час навіть ні разу й не зателефонували. Я надіялася, що чоловік викарабкається, але все-таки його душу забрали на небо.
В день, коли було прощання з Олегом, я вперше побачила його дітей. Денис і Віка виглядали пригніченими, тож я подумала, що вони сумують за батьком.
Пізніше я їх запросила в дім. Думала робити чай і дістати солодке, аби можна було поговорити в комфорті. Думала діти запитають про останній дні життя батька, але натомість з їх вуст пролунало те, що вони хочуть бачити свою частку спадщини.
Я, наївна, подумала, що вони шкодують, що не змогли побачитися з батьком за життя, не встигли з ним налагодити стосунки, а вони приїхали за спадщиною.
Хоч я і не офіційна дружина Олега, але невже мені нічого не належить? Що робити в такій ситуації?
Автор – “АанГа”
Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.
Передрук категорично заборонено!
У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!
Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube“
Недавні записи
- Нас з сестрою ростила й виховувала тітка Ліда, мамина сестра. І ось тітки не стало. Ми сиділи якраз за поминальним столом, коли я зважилася розпочати цю розмову, обличчя моєї сестри вмить змінилося. Але я маю подбати про свою дитину і забезпечити її, як сестра не розуміє! Нині ми не спілкуємося. І так, я її розумію
- Моїй свекрусі всього 55 років, жінка в соку! Так ні ж, ломиться жити до нас, як свекра не стало, хоче аби я перед нею на задніх лапках скакала, подай-принеси. Вона втомилася, їй важко – втратила чоловіка, таке в країні коїться. Свою квартиру переселенцям хоче в оренду віддати і з нами грішми ділитися, чоловік в захваті від ідеї мами. Зарано ще вінки купувати, а вона зібралася! Краще би заміж ще вийшла. Готувати вона так і не навчилася, хіба що кілька дуже вже буденних страв страв: макарони, смажена картопля і яєчня, не більше. До прибирання ставиться за принципом «головне, щоб не як у свинарнику». От нащо це мені в моїй квартирі? Він хоче взяти кредит у банку та поміняти мою квартиру з доплатою на трикімнатну
- “Щоб їм добре було! Цим сходам!” – поскаржився якось Антон, прийшовши додому. Він був весь червоний і задиханий. А я знаю, що перед будинком у нас всього шість сходинок – шість, не двадцять і навіть не десять. – Любий мій, а скільки ти насправді важиш?, – прямо запитала я Антона. – Ну, знаєш, я вже давно не хлопчина…” – відповів він, прямуючи до ванни, а після до холодильника. Я дивилася на нього, як він плив у просторі, і мені здалося, що він якось округлився. Рад не рад Антон став на ваги
- Недавно свекруха зателефонувала, щоб до Миколая я її пофарбувала, бо вона йде на якийсь ювілей. – Як не можеш? То таке виходить, ніби ти рідній матері відмовила. Це ж твоя робота. – Так, робота, за яку я повинна отримувати гроші. А від вас і батончика за 15 гривень не отримаєш!, – не стрималася я вперше в житті. Після цього десь два дні зі мною свекруха не розмовляла, а недавно спитала, може я буду мати час дома, щоб її в порядок привести. І ви знаєте, в голові пролетіла така думка, щось та й з тим волоссям “зробити”
- До Люди я поїхала на перший поклик, бо обстановка дома зі свекрухою загострювалася. І власне, Валерій, чоловік моєї сестри, перевернув моє уявлення про сім’ю з ніг на голову. З самого ранечку він прокинувся, привів себе в порядок, приготував нам всім сніданок, кавусю і до кавусі. Після ми мило гуляли по місту. Я була під враженням. Але дома мене чекав “сюрприз”. По-перше, Олег нас навіть не зустрів. Їхали ми маршруткою, бо бензин дорогий. Але і це ще пів біди