fbpx
Breaking News
Мій зять “солодкоїжка”, тому коли він з дочкою приїжджає, я завжди стараюсь приготувати щось смачне. Цей шоколадний торт просто знахідка. А готується легко та швидко!
Свята і вихідні в лютому-2020. Скільки свят і додаткових вихідних днів очікується? Працюватимемо всього 20 днів.
Ці чебуреки навчила мене готувати подруга-гречанка. Вони готуються дуже швидко і легко, але які запаморочливо ароматні і смачні – вам не передати! Вся моя родина в захваті була, коли я їх вперше поставила на стіл. Спробуйте!
Відразу все рухнуло, коли він приїхав і назвав мене чужим жіночим ім’ям! Серце спочатку завмерло, а потім закалатало зі страшною силою. Я відразу все зрозуміла: він завів собі «закордонну дружину». А потім я сама зрадила. Так і живемо.
Від чоловіка ж відповіді були скупі і односкладові – «спасибі», «так», «зрозуміло». Начебто не особливо він і вплутується в переписку, але і не «відшиває». З силою придушивши бажання рознести все і вся, розлучитися і подати на аліменти, вирішила поспостерігати.
життєві історії
На ранок мені було соромно, але він був радий. Так ми почали зустрічатися. Ми були разом чотири місяці, і нам було добре. І тут в один прекрасний день заявився мій чоловік, Саша. Люблю, вибачте мене і т.д. Він залишився, діти були раді. Тільки ось, сходила я в жiночу конcультaцію – вaгiтність: три тижні

Почну з того, що ми з чоловіком прожили шість років, у нас троє дітей. Ось жили-жили і розійшлися. Він поїхав до свого рідного міста, а я залишилася з дітьми. За матеріалами

Минуло два дні, як він поїхав і до мене прийшов в гості його друг Вадим. Посиділи, поговорили. На наступний день Вадим прийшов дуже пізно трохи підпuлий. Зізнався в любові, що давно розлучився зі своєю дівчиною, що він так довго чекав цього моменту, коли мій чоловік поїде. Через цю розмову я дізналася, що чоловік за півроку підготувався до від’їзду до іншої дівчини.

Вадим все розповів: як її звуть, чим вона займається, що любить кішок, любить ромашки і не хоче найближчих три роки дітей. Я слухала мовчки. Ось коли він все розповів, не знаю, що на мене найшло – я пeреcпала з Вадимом.

Читайте також:ПОКИ МИ З СОНЕЮ МИРНО ПЛІТКУВАЛИ ЗА ЧАШЕЧКОЮ КАВИ, АЛІСА ГРАЛА В ПЕРЕДПОКОЇ. – І ЧОГО ВОНА СЬОГОДНІ ТАКА ТИХА? – ЗАСМІЯЛАСЯ СОНЯ. – НАВІТЬ СТРAШНО ЯКОСЬ. РАПТОМ ЗАТИШШЯ ПЕРЕД БУРЕЮ? Я ПРОМОВЧАЛА. ЧЕСНО КАЖУЧИ, ДІТИ МЕНЕ І РАНІШЕ ЛЯКАЛИ. АЛЕ РІДНІ ВСЕ НАМАГАЛИСЯ ПЕРЕКОНАТИ, ГОВОРИЛИ, ЩО НЕ БУДЕ КОМУ СКЛЯНКУ ВОДИ В СТАРОСТІ ПОДАТИ

На ранок мені було соромно, але він був радий. Так ми почали зустрічатися. Ми були разом чотири місяці, і нам було добре. І тут в один прекрасний день заявився мій чоловік, Саша. Люблю, вибачте мене і т.д. Він залишився, діти були раді, тільки ось з Вадимом я розлучилася. Вадим відразу поїхав, писав, дзвонив, казав, що любить і в підсумку повернувся, ми стали коханцями і триває це вже п’ять місяців. Чоловіка ненaвиджу, але через дітей теpплю, а Вадим чекає.

Ось сходила я в жiночу конcультaцію, поставили термін вaгiтності: три тижні, Вадим радий. Що робити, не знаю, тобто люблю Вадима. Саша переді мною на задніх лапах бігає, дітей балує, Вадим хоче прийти і все йому розповісти. Я поки все відкладаю цю розмову. Але живіт рости буде, його не сховаєш.

Що робити? Зовсім я заплуталася.

Related Post