fbpx
життєві історії
На світ моя Надійка з’явилась в п’яницю вранці, і за весь день в палаті нас оселилося троє. В суботу до нас привезли ще одну новоспечену матусю. Ми познайомилися, розговорилися. З розповіді Оксани стало зрозуміло, що сама вона зі звичайної сім’ї з області, а чоловік з досить багатої родини

Ця історія сталася в пологовому будинку, коли я народила свою старшу дочку.

Палата була чотиримісна. На світ моя Надійка з’явилась в п’яницю вранці, і за весь день в палаті нас оселилося троє. В суботу до нас привезли ще одну новоспечену матусю. Ми познайомилися, розговорилися. З розповіді Оксани стало зрозуміло, що сама вона зі звичайної простої сім’ї з області.

Заміж Оксана вийшла за досить забезпеченого Івана. Така собі сучасна “Попелюшка”. У неділю все було, як завжди, родичі під вікнами, тато, бабуся (свекруха її) і її батьки. Чоловік звичайно ж попросив сфотографувати дочку і надіслати світлини.

Що Оксана негайно і зробила. Вона розповідала нам як у них все добре, як він її любить, як він красиво залицявся.

І ось у понеділок нас трьох (п’ятничних) відправили на УЗД, а вона залишилася одна в палаті. Повертаємося, нічого не зрозуміємо. Сидить наша Оксана, ридає крокодилячими сльозами.

Дитини немає (у нас було спільне перебування з дітьми), вона ридає. Ми налякалися, думали що з дитиною щось сталося.

Стали розпитувати. І вона нам розповіла, що з дитиною все гаразд, забрали на додаткове зважування. АЛЕ!

Телефонував Іван, і без всяких розмов відразу став вимагати, щоб вона зробила тест ДНК, і поки вона його не зробить, він дитину не визнає.

Як виявилося, його мама подивилася фото дівчинки і сказала, що вона ні крапельки не схожа на її сина. За словами Оксани, свекруха так і заявила синові: – Дитина на тебе не схожа, значить це не твоя дитина.

Як можна було це визначити по фото незрозуміло. Та й взагалі ніколи не ясно на кого схожа дитина відразу після народження. Оксана розповіла, що заміж вона виходила будучи вже при надії, напевно тому свекруха і засумнівалася в родинних стосунках.

Але Оксана запевняла нас, що чоловік і є батько дитини. Ми в сою чергу їй сказали, що раз вона не бреше чоловікові, і це його дитина, то нехай сміливо робить тест. Коли отримає результат, то нехай тикне в нього носом своїй свекрусі і Івану. А що далі робити, вирішувати їй звичайно.

Але від чоловіка вона навряд чи піде, та й нема чого, а ось зі свекрухою особисто я б припинила всі відносини. Сподіваюся, що ця історія була зі щасливим кінцем і сім’я не розпалася через одне ось таке висловлювання.

Чи права свекруха в даній ситуації? Або їй взагалі не варто було влазити? І що робити в такому випадку?

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – pixabay

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook