fbpx

На такий тиждень мало хто чекав, але є й плюси: Любовний гороскоп з 13 по 19 лютого 2023 року. Чому Овнам варто звернути увагу на своє біополе, а Дівам заспокоїтися з безпідставними ревнощами. Астрологи поганого не побажають. Ваше завдання – прислухатися і зробити правильні висновки!

На такий тиждень мало хто чекав, але є й плюси: Любовний гороскоп з 13 по 19 лютого 2023 року. Чому Овнам варто звернути увагу на своє біополе, а Дівам заспокоїтися з безпідставними ревнощами. Астрологи поганого не побажають. Ваше завдання – прислухатися і зробити правильні висновки!

Любовний гороскоп на тиждень з 13 по 19 лютого 2023 року.

Овен

Овнів очікує приємний тиждень в плані побачень, зустрічей і проведення часу з родичами, партнерами і дітьми. Спілкування замінює будь-який найкращий відпочинок, але важливо не забувати правильно підбирати обстановку. Цілком можливо, що Овен зустріне токсичних і грубих людей на своєму шляху. У зв’язку з цим їм важливо пам’ятати, як відповідати на образи і хамство, щоб підтримувати своє біополе.

Телець

Тельцям варто якомога більше часу приділяти пошуку другої половинки. Це можна зробити в будь-який день, крім середи, оскільки 15 лютого Венера і Нептун будуть у з’єднанні. Прискорити пошуки допоможуть прості ритуали на зустріч кохання. У вже існуючих відносинах дуже ймовірно, що виникнуть нові почуття та інші зміни на краще. Тельцям, яким керує Венера, все одно сподобається проводити час з коханою людиною.

Близнюки

У Близнюків з’явиться драйв і бажання здивувати партнера. Отже, хоч і є проблемні дні тижня (15 і 16 лютого), але це допоможе подружжю досягти гармонії та взаєморозуміння. Деякі Близнюки можуть відчувати страх, смуток і знеохочення в середу і четвер, і взагалі без причини. Спеціальні обереги допомагають позбутися цих неприємних відчуттів і емоцій, зберігаючи гарний настрій.

Рак

Майбутній тиждень буде особливо цікавим для самотніх Раків. Початок і кінець тижня стане сприятливим часом для того, щоб спробувати справити хороше враження на протилежну стать, а також вивести існуючі стосунки на новий рівень. Методика аналізу характеру по мімічних зморшках допомагає Ракам краще пізнати нову людину в їх оточенні. Також у Раків більше шансів завоювати симпатії протилежної статі.

Лев

Нічні прикмети можуть розкрити деякі темні сторони характеру Лева. Це не найприємніша новина, адже вона може справді відлякати протилежну стать. В цілому, в любовній сфері цих людей чекають приємні сюрпризи і позитивні зміни. Цього тижня любовне життя представників цього знаку зміниться на краще, якщо вони частіше проявлятимуть ініціативу. У стосунках зі своїм коханим ви повинні бути прямолінійними і чесними.

Діва

Чоловіки Діви рідко ревнують, але іноді здається, що вони одержимі. Якщо на цьому тижні раптово спалахнуть ревнощі, від неї можна швидко позбутися за допомогою ефективних засобів. У стосунках це почуття найбільш руйнівне. У період з 13 по 19 лютого Дівам варто спробувати зміцнити свої стосунки. Самотнім представникам цього знака пощастить не менше. Таким чином вони можуть стати ближче до потрібної людини.

Терези

Терези можуть бути апатичними і втомленими через роботу і ділові проблеми. Цей стан вкрай негативно позначиться на вашому любовному житті. Ефективна медитація допомагає очистити розум від непотрібних і неприємних думок. Венера продовжує висвітлювати любовну подорож Терезів у Рибах. Нас чекають цікаві події. Ми можемо відчути гармонію з нашими близькими, коли займаємося якоюсь спільною діяльністю.

Скорпіон

Зараз астрологи рекомендують Скорпіонам знайти сфери, які їх з’єднують з партнером. В іншому випадку представники цього знака можуть віддалитися від того, кого люблять. Самотнім, навпаки, рекомендується проявити додаткову ініціативу, щоб нарешті знайти того, хто зможе зробити їх щасливими. Тим, хто активно шукає, бажано стежити за своїм емоційним здоров’ям, дотримуючись простих правил.

Стрілець

Стрільцям варто постаратися зміцнити енергетичний зв’язок з партнером. У цьому їм допоможуть спільні справи і душевні розмови. Якщо відносини знаходяться на краю прірви, це допоможе Стрільцям виправити ситуацію. Представників цього знака чекає гарний настрій, впевненість у собі та любов до змін. Цього тижня самотні Стрільці можуть знайти когось, хто порадує їх.

Козоріг

Дуже ймовірно, що кохана людина почне проявляти свою увагу і доводити свою любов діями. Колишні партнери Козерогів нарешті залишають їх у спокої і припиняють спроби знову зустрітися. Тим, кому доводиться багато спілкуватися на роботі або хто шукає кохання, варто прислухатися до свого серця.

Водолій

Планети і зірки змушують Водоліїв боротися за своє щастя, любов або увагу коханої людини. Середа і четвер можуть пройти в гучних суперечках і романтичних перемир’ях. Водоліям необхідно навчитися підбирати правильні слова і використовувати вагомі аргументи, щоб заспокоїти партнера і врятувати відносини від розриву. За словами астрологів, цього тижня Водолії частіше зустрічатимуться з токсичними людьми.

Риби

Рибам потрібно бути обережними, тому що токсичні люди в середині тижня можуть спробувати ними маніпулювати. Про це будуть свідчити важливі знаки, які не варто пропускати. На щастя для Риб, наступний тиждень буде одним із найкращих для виведення стосунків на новий рівень. Прагматичний підхід буде доречним у коханні. Холодний розрахунок і обережність допоможуть вам побудувати нові серйозні стосунки без побічних ефектів.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page