fbpx
життєві історії
На той час свекрусі, Ірині Василівні, було всього 46 років, і вона втретє стала мамою хлопчика, на вісім місяців раніше, ніж з’явився синочок у нас. Не знаю, що саме так на неї вплинуло, але нашого Матвійка, свого єдиного онука, вона зовсім не любила і не любить. Я вже навіть прийшла до такого рішення, що не буду навіть фото його показувати, не те що приїжджати до неї. Ну хіба так робиться, ні подарунка, ні доброго слова

На той час свекрусі, Ірині Василівні, було всього 46 років, і вона втретє стала мамою хлопчика, на вісім місяців раніше, ніж з’явився синочок у нас. Не знаю, що саме так на неї вплинуло, але нашого Матвійка, свого єдиного онука, вона зовсім не любила і не любить. Я вже навіть прийшла до такого рішення, що не буду навіть фото його показувати, не те що приїжджати до неї. Ну хіба так робиться, ні подарунка, ні доброго слова.

***

Справа в тому, що напевно з самого початку я своїй свекрусі не сподобалася, тільки правда мовчала вона і нічого не говорила.

Ми з чоловіком з’їхалися і Ірина Василівна стала показувати свій характер, що її не влаштовує, як я одягаюсь – сірою мишкою називала.

Що я не фарбуюся толком і сиджу весь час вдома або на роботі.

Так, їй саме це все не подобалося. Через два роки у нас з Євгеном з’явився синочок, ми з чоловіком були дуже щасливі, він навіть був присутній зі мною на цій події.

А Ірина Василівна знову і знову показувала свій характер який довів мене до нервового зриву, а Євген зовсім мовчав.

Перший раз я поїхала до батьків, але потім повернулася, правда в орендоване житло, Євген орендував, поки ми гостювали з сином у моїх батьків.

Потім вона стала приходити і говорити, яких продуктів вона б не хотіла бачити у мене в холодильнику.

Своєму онуку Ірина Василівна ніколи і нічого не дарувала, хоча це її єдиний онук. Часто відвідували думки, що може у неї післяпологова депресія, адже вона стала мамою другої дитини на вісім місяців раніше мене в свої 46 років.

А може лише тому що у неї троє хлопчиків і вона мріяла про внучку.

Вона мовчить, вже рік як не приїжджає і не дзвонить, тільки брудом поливати може. Я вирішила для себе, що онука вона більше взагалі не побачить.

Сподіваюся дане рішення буде вірним.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page