fbpx
гороскоп
На три знаки Зодіаку чекає “випробувальний” кінець місяця: жовтень вже на самому своєму завершенні “вчудить” так, що буде не солодко!, – астрологи

На три знаки Зодіаку чекає “випробувальний” кінець місяця. Жовтень вже на самому своєму завершенні “вчудить” так, що буде не солодко!, – астрологи

Хто ж ступить на цю важку “чорну смугу” вже наприкінці жовтня читайте в нашому матеріалі!

Коридор затемнень таки добряче повпливає на таких представників зодіакального кола, як: Близнюки, Леви та Раки.

Будьте вкрай обережні!

Близнюки

Близнюки в останні деньки жовтня будуть у постійній напрузі. Переживання та хвилювання будуть накопичуватися сніжним шаром. Такий важкий емоційний стан призведе до того, що на роботі буде все буквально валитися з рук. Астроексперти рекомендують Близнюкам не втрачати контроль над собою. Все мине. Згодом ви будете згадувати цей період, як поганий сон!

Леви

У уродженців цього знака Зодіаку можуть бути якісь сімейні “бурі”. Вони необов’язково можуть бути пов’язані з другою половинкою. Це можуть бути “бурі” як з батьками, так і з дітьми, братами чи сестрами. Примітно, що з’ясування стосунків спалахнуть буквально миттєво, але вже протягом тижня проблема буде вирішена. Проте неприємний осад залишиться.

Раки

Астрологи пророкують, що у народжених під цим знаком з’явиться відмінна можливість для самореалізації і підкорення нових вершин в кар’єрі. Однак через те, що вони будуть витрачати занадто багато часу на роботу і всілякі кар’єрні питання, рідні можуть образитися на Раків.

Вам варто триматися, а краще мовчати, щоб не нашкодити ні собі ні іншим!

Це доля вас просто випробовує!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page