fbpx
гороскоп
На три знаки Зодіаку чекають біди до самого жовтня: їхнім мріям не судилося здійснитися. Наберіться терпіння

Літнє сонцестояння, яке відбулося 21 червня, ознаменувало новий період – і він несе великі загрози для трьох уродженців зодіакального кола. Неприємності, які почнуться у їхньому житті, переслідуватимуть до 23 жовтня, але важливо набратися терпіння.

За словами астрологів, біди загрожують Скорпіонам, Рибам та Овнам. Відбудуться події, на які вони ніяк не зможуть вплинути: цілком імовірно, що в одну мить усі життєві плани та мрії буде зруйновано.

Скорпіон

Скорпіонів буквально переслідуватимуть невдачі, що змусить їх засумніватися у своїх здібностях. Проблеми на роботі не лише зіпсують настрій, а й залишать без обіцяних премій та надбавок. на уродженців знаку чекатимуть небезпеки в дорозі й навіть у побуті, тому не можна втрачати пильності. В особистому житті також можуть виникнути проблеми, сварка через дрібниці може обернутися навіть розривом стосунків.

Риби

Риби зіткнуться із серйозними фінансовими проблемами і можуть влізти у борги, розрахуватися з якими виявиться дуже складно. Вони можуть впасти в депресію, адже всі їхні надії та плани буде зруйновано через непередбачені обставини. Ще більше ускладнять ситуацію суперечки з рідними та другою половинкою – Рибам потрібно стежити за тим, що і кому вони говорять, інакше ситуація ще більше погіршиться. Поганий період краще перечекати.

Овен

Доля змусить Овнів вийти із зони комфорту – весь цей час вони боротимуться із труднощами. Велика ймовірність фінансових втрат. Овнам доведеться економити буквально на всьому, щоб не погіршувати ситуацію. На роботі на них чекають проблеми, аж до звільнення, але і зі зміною компанії потрібно бути обережними – можна стати жеpтвою обману. Уродженцям знаку доведеться почати все з чистого аркуша та забути про старі мрії, головне – вирішити актуальні проблеми.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua