fbpx

На ці чотири знаки Зодіаку чекають чималі неприємності: в травні та червні ви не зійдете з “чорної смуги”

На ці чотири знаки Зодіаку чекають чималі неприємності: в травні та червні ви не зійдете з “чорної смуги”

З’єднання Нептуна і Юпітера в Рибах принесе чималі неприємності чотирьом знакам зодіаку – “халепи” буквально будуть йти поруч. Травень та червень стануть “чорною смугою” і змусять постійно боротися із труднощами.

Рак

Народжені під цим знаком дуже чутливі, але наступні два місяці інтуїція постійно підводитиме їх. Їм треба бути вкрай обережними, щоб не потрапити у халепу. Під час транзиту Меркурія в Тельці Раків чекають на неприємності на роботі – одна помилка може коштувати їм посади.

Уродженці знаку почуватимуться скривдженими і можуть впасти в депресію або “присісти” до “біленької”, що спровокує суперечки з рідними. Астрологи радять Ракам тримати себе в руках, незважаючи на всі труднощі, вже в середині літа справи налагодяться.

Скорпіон

Уродженцям цього знаку загрожують великі конфлікти – як на роботі, так і в особистому житті. Їм потрібно ретельніше підбирати слова в розмові, щоб не провокувати конфліктів. Також Скорпіони відчують на собі фінансові труднощі і можуть втратити все, що накопичували. Їм доведеться позичати гроші, щоб хоч якось пережити погані часи.

Астрологи рекомендують Скорпіонам не поспішати з прийняттям рішень та відкласти важливі питання на потім – травень та червень не найкращий час для змін. Варто більше уваги приділити сім’ї, інакше в особистому житті можуть початися проблеми.

Стрілець

Стрільці будуть дуже імпульсивними в цей період, що спричинить конфлікти з другою половинкою. Цілком ймовірно, що життя поставить уродженців знаку перед важким вибором – їм доведеться починати все з нуля.

Народжені під цим знаком будуть дуже розчаровані всім, що відбувається, і переживатимуть важкі часи. Для них головне в цей період – прийняти правильне рішення, яке і визначить, що чекає на них у майбутньому.

Лев

Уродженці цього знаку можуть повестися на привабливу пропозицію, але все піде не так, як планувалося. Левам слід бути дуже обережними з новими проектами та знайомствами, адже їх добротою можуть скористатися у своїх інтересах.

Народжені під цим знаком ризикують втратити велику суму грошей у травні-червні і навіть позбутися посади, якщо не врегулюють спірні питання з керівництвом. Загалом у житті Львів настане “чорна смуга”, яку потрібно перечекати – у липні все налагодиться.

Щоб там не було, ваше життя у ваших руках. Ніколи про це не забувайте!

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page