fbpx

На ці знаки Зодіаку незабаром чекають конфлікти, і їм доведеться до них готуватися: Сатурн у Рибах, сонячне затемнення Нового Місяця в Овні та ретроградація Меркурія в Тельці найближчими днями піддадуть їх випробуванню!

На ці знаки Зодіаку незабаром чекають конфлікти, і їм доведеться до них готуватися: Сатурн у Рибах, сонячне затемнення Нового Місяця в Овні та ретроградація Меркурія в Тельці найближчими днями піддадуть їх випробуванню!

Найближчі дні, керовані енергією Сатурна в Рибах, призведуть три знаки Зодіаку до конфлікту з оточуючими та друзями. В результаті вони зможуть розібратися і переосмислити свої відносини. Сатурн у Рибах, сонячне затемнення Нового Місяця в Овні та ретроградація Меркурія в Тельці найближчими днями піддадуть ці знаки Зодіаку випробуванню…

Тільки коли виникає непорозуміння, людина пізнає справжню ціну свого друга, тому що дружба — це здатність любити іншого навіть у його люті й позбавляти його образ, образливих слів і поганих вчинків. А оскільки зірки так люблять три знаки зодіаку, вони в найближчі дні влаштовують їх на конфлікт з окремими представниками свого близького оточення, щоб отримати життєвий урок.

Коли говорить мораль Сатурна, весь Всесвіт повинен уважно слухати, щоб навчитися з неї… Вони будуть засмучені, але вийдуть з цього з прекрасною мораллю. Чи хотіли б ви дізнатися більше про ці три знаки? Ходімо далі!

У трьох знаків зодіаку будуть конфлікти з оточуючими, хто вони?

Найближчі дні будуть важкими для трьох знаків Зодіаку дружніми, сімейними та романтичними конфліктами. Ось вони…

Лев

Наступний період буде називатися “днями викликів”, тому що ви не зможете легко впоратися зі своїм роздратуванням. Справді, початок березня був дуже щедрим на вас: ви досягли неперевершеного успіху, дали кар’єрний ріст і зачарували начальство.

Ваші досягнення відгукнулися, і тепер ви відомі своєю рішучістю та серйозністю. Люди, які спочатку не вірили у вас, передбачають, що вони так підбадьорили вас і що ви частково завдячуєте своєю перемогою їхній підтримці.

У всьому цьому ви, вихідці з непереможного Лева, спокійні та зосереджені на своїй роботі та особистому житті, за винятком того, що це не заважає хейтерам атакувати вас і намагатися принизити вас, щоб задовольнити своє его, що таке сенс претендувати на платонічний світ?

Але Лев нарешті вийде зі свого мовчання і розставить усіх на місця! Ваше коло тепер добре вибрано вами, щоб звільнитися лише для людей і речей, які справді змушують вас почуватися добре. Будьте вимогливі!

Терези

Коли у вашій карті є знак Терезів, стає зрозуміло, що ви безкорисливі та чуйні люди. Немає жодного дня, коли б ти добровільно не допомагав іншим із такою відданістю та добротою.

Усі цінують вас за ваші благородні та героїчні вчинки, але, на жаль, на цьому все не закінчується… У недосконалому житті деякі люди зайдуть так далеко, що скористаються вашою добротою та сприймуть вас як належне. Вони не перестануть втручатися у ваше приватне життя, щоб поглинути вашу енергію та просити вас про послуги, які перевищують ваші можливості.

Вони не втомляться, поки ви не станете першим. Чому вони будуть, якщо ви відкрита, невинна, корисна книга? Солодкі води всі п’ють з жадібністю нескінченною. Тим не менш, зірки радять вам сповільнитися, подихати свіжим повітрям і, головне, не відчувати провини за свою доброту.

Зробіть перерву, приділіть увагу своєму здоров’ю та власному самопочуттю. Сьогоднішній підсумок: Треба вміти відокремити зерна від лушпиння…

Риби

Шановні уродженці Риб, наступні кілька днів будуть емоційно складними для вас, але не хвилюйтеся, це не страшно. Ми пояснюємо, чому…

Ви, Риби, маєте силу розуміти психіку інших людей і виявляти емоції, які вони приховують або пригнічують через страх чи непритомність. Ви освітлюєте їхні шляхи та запрошуєте зануритися у свої душі, щоб отримати контроль над своїми емоціями. Разом із цим співчуттям ви часто дотепні й містичні, захищаючи зуби й нігті те, у що вірите, що підтримує ваші емоції.

Але, оскільки життя вимагає пауз і моментів застою, ви побачите, як від’єднуєтеся від свого неспання та повертаєтесь до реальності. Ось де ваш настрій вплине через те, що ви будете менш готові приймати інших з добротою та відданістю. На цьому етапі зірки радять не сприймати ці конфлікти близько до серця, тому що цим самим людям ви з радістю допомагали раніше… Гарні дні повернуться і принесуть вам ваше сонячне світло та вашу радість життя, терпіння!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page