fbpx

На ці знаки Зодіаку обвалиться хвиля проблем: ось поради астрологів, як зрушитись з “нульової” точки і наблизитись до “білої смуги”

На ці знаки Зодіаку обвалиться хвиля проблем: ось поради астрологів, як зрушитись з “нульової” точки і наблизитись до “білої смуги”

Труднощі будуть при щоденній зустрічі цих трьох знаків. Ось поради астрологів, як зрушитись з “нульової” точки.

Злети і падіння є невід’ємною частиною повсякденного життя дванадцяти знаків Зодіаку. Якщо одні періоди більш спокійні, то інші іноді перемежовуються різного роду випробуваннями.

Важко не зануритися в глибоку тривогу, коли труднощі множаться. На щастя, рухи зірок нагадують нам, що ці фази штормів часто ефемерні. Приказка “Після дощу приходить гарна погода” ще ніколи не була так добре проілюстрована. У цьому місяці березні на три знаки особливо вплинуть планетарні впливи.

Їм складно захистити себе від майбутніх ускладнень. Особливо це стосується Водолія, який опиниться в полоні гострої перевтоми. Інші негативні емоції також будуть присутні: гнів, смуток і розчарування увійдуть у ваше повсякденне життя. Будьте певні, з приходом весни ця мода закінчиться.

Труднощі, які множаться в березні для цих знаків

Рак також буде серед нещасливих у найближчі тижні. Програма не буде приємною. Це ваші власні демони, які відродяться, залишаючи вас виснаженим перед обличчям такої повені викликів. Хтось із родичів також доставить вам неприємностей.

Астрологи формальні: найкраще прийняти ставлення – байдужість. Останнє захистить вас від критики та нападок. Натомість зосередьтеся на своєму самопочутті. Вдаючись до інтенсивної фази самоаналізу, ви легше зможете зробити крок назад. Ставлення, яке дозволить вийти з глухого кута. Це також час вибрати шлях, який найкраще відповідає вашим принципам.

Діви, саме на роботі підуть труднощі. І все ж не тому, що ви не доклали всіх зусиль для виконання своїх завдань. Ваша ієрархія, на жаль, зберігає мигалки, що не дозволяє вам отримати плоди ваших інвестицій. Ваші обов’язки також будуть непосильними, що поступово призведе до втрати продуктивності.

Порочне коло, яке приведе вас прямо до високого ризику вигорання. Особисті конфлікти теж не допоможуть вам вибратися з цього стану.

Єдине рішення: уповільнити темп і зайнятися справами, які приносять користь. На щастя, зміна сезону повинна піти вам на користь! Гарна зустріч наприкінці березня дозволить вам додати трохи спокою у своє повсякденне життя.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page