fbpx
життєві історії
На Василя, поки наші хлопці посівали, ми з подругами вирішили зустрітися в кафешці, і потеревенити про наше, жіноче. Вік у нас такий, що є про що поговорити. В когось діти, в когось онуки. Та коли зайшла мова за других половинок, за столиком розгорілась “буря”

На Василя, поки наші хлопці посівали, ми з подругами вирішили зустрітися в кафешці, і потеревенити про наше, жіноче. Вік у нас такий, що є про що поговорити. В когось діти, в когось онуки. Та коли зайшла мова за других половинок, за столиком розгорілась “буря”.

Поступово наша розмова перейшли на тему “чоловіки” і у нас почалася суперечка про те, чи повинен чоловік виконувати домашні справи.

Одна і моїх старовинних подруг Руслана з впевненістю сказала: “Дівчатка, мій чоловік не тільки повинен, а це його святий обов’язок!”

Друга наша подруга, Ірина, з нею не погодилася і сказала, що ведення домашніх справ – це виключно жіноче заняття. Ну, а третя Іванка, сказала, що чоловік, як і жінка, повинен займатися виконанням домашніх справ, тільки ось не всіх. Всі інші сказали, що їхні благовірні роблять це за своїм бажанням і час від часу.

У нас розгорілася неабияка дискусія. Але ж насправді: чи повинен чоловік чи ні допомагати виконувати домашні справи чи ні? І як бути із походами за продуктами? Мені хотілося підтримати всіх, але я мала кілька важливих “але”.

Перше “але” полягало в тому, що насправді чоловік нічого і нікому в цьому житті не винен, навіть у тому випадку, якщо це ваш чоловік. Друге “але” – полягало в тому, що чоловік може тільки допомогти, наприклад, коли жінка прибирає в будинку, а чоловік витирає пил, пилососить або виносить сміття. У нас у сім’ї виношу сміття я, бо раніше за всіх йду на роботу.

Зрозуміло, що ремонтувати крани, що протікають, забивати цвяхи в стіну, міняти лампочки – це тільки чоловічі заняття.

Я, наприклад, не згодна з тим, що пранням повинен займатися чоловік, оскільки це суто жіноча справа. Я ніколи не дозволю, щоб мій чоловік прав і розвішував мій одяг. Ну, це вже занадто!

Руслана, яка стала ініціатором цієї розмови, сказала, що не бачить нічого соромного в тому, щоб чоловік прав їй нижній “одяг”або купував предмети особисто жіночі. А я навіть не уявляю, як це можна змушувати чоловіка купувати тобі такі засоби.

Я неодноразово бачила, як молоді хлопці телефонують своїм дівчатам та шепочуть у слухавку, які саме їй купити засоби: “дві крапельки, чи чотири?”. Я думаю, що чоловік у такій ситуації почувається цілком дискомфортно, але при цьому не може відмовити своїй другій половині.

Чоловік має займатися виконанням чоловічих справ. Ну, а якщо кохана потребує того, щоб їй допомогли по господарству, то вона повинна зробити це, як ненав’язливе прохання, щоб чоловік сам вирішив допомогти своїй коханій.

А як з цією справою у вашій сім’ї? Допомагають вам чоловіки?

Фото ілюстративне