fbpx

На Великдень син знову кудись чкурнув, а щоб Анні не було важко, він привіз дітей, а їх в нього троє і всі дівчатка, до нас на весь день. Спершу я раділа їх появі, але згодом це почало дратувати. І чоловік мій каже, що це не нормально. Поки Влад насолоджується життям, ми виховуємо його дітей. Просто я хвилююсь, щоб у сина не вийшло з другою дружиною, як з першою, тому й догоджаю, як можу

На Великдень син знову кудись чкурнув, а щоб Анні не було важко, він привіз дітей, а їх в нього троє і всі дівчатка, до нас на весь день. Спершу я раділа їх появі, але згодом це почало дратувати. І чоловік мій каже, що це не нормально. Поки Влад насолоджується життям, ми виховуємо його дітей. Просто я хвилююсь, щоб у сина не вийшло з другою дружиною, як з першою, тому й догоджаю, як можу.

Син зробив з нашої квартири садочок для своїх дітей і йде займатися своїми справами. Він взагалі не розуміє, що ні мені ні батьку це не подобається.

У нас з чоловіком є син, який до 35 років холостякував. Влад займався спортом, ходив на роботу, зустрічався з дівчатами. Його перші стосунки не тривали довго.

Мабуть, ми з чоловіком не дуже добре виховували сина. Наш шлюб також не був гармонійним, і, мабуть, син у дитинстві сприймав це як приклад для наслідування.

Нарешті син привів до нас на знайомство дівчину, з якою у нього все серйозно.

Вони повідомили, що почали жити разом і планують дитину. Ми з чоловіком були в захваті. Рівно через рік після весілля у сина народився син.

На жаль, молодята жили далеко від нас, тому ми бачилися з онуком лише зрідка. Ми помітили, що між сином і його дружиною не найкращі стосунки. Вони постійно сперечалися.

Коли онукові було пів року, син повідомив, що вони з дружиною розлучилися. Сказали, що все через гроші, оскільки наша невістка була надто вимогливою.

Відразу ж мені почали надходити смс від “невістки” щодо поведінки мого Влада. Вона поскаржилася, що Влад завжди як не на роботі то з друзями, і вона завжди сама вдома з сином. Я звинувачувала себе в тому, що спочатку не допомагала молодій сім’ї більше.

Влад їздив до нас з сином на вихідні двічі на місяць. Ми з чоловіком були раді бачити онука та піклувалися про нього. Але син почав залишати нашого онука няньчитись, а сам йшов займатися своїми інтересами.

А за кілька місяців Влад познайомив нас з новою дівчиною Анною. І одразу ж нам повідомили, що вона чекає дитину. “Він несерйозний. Він дуже безвідповідальний”, – дорікнув сину чоловік.

За п’ять років у сина і його другої дружини народилося три дочки.

Ми з чоловіком взагалі не можемо планувати жодних справ на декілька днів. Ледве встигаємо весною поїхати на дачу і щось посадити, а осінню зібрати урожай. Решту часу ми доглядаємо за дітьми яких син з невісткою нам привозять дуже часто. Коли наш син у відрядженні, ми запрошуємо Анну до нас, щоб вона не почувалася самотньою. Ось так і виходить, що наша квартира перетворилася на садочок.

Коли наш син зайнятий і на вихідних, ми ходимо до них у гості або беремо дітей няньчити до себе. Чоловік мене лає: “Стефо, мені здається, у нас проблеми. Наш син робить, що хоче, а ми виховуємо за нього дітей”.

Дійшло до того, що коли ми сказали синові бути більше з сім’єю, він накидався на нас за те, що ми дозволили собі втручатися в його життя.

Коли ми сказали йому, що припинимо надавати його дітям “послуги нянечки”, йому стало неприємно. Влад каже, що це дуже неввічливо з нашого боку, бо це наші онуки.

Він вважає, що піклуватися про онуків – це наш обов’язок. Син абсолютно не підозрює про масштаби нашої допомоги, щоб його дружина не почувалася самотньою, поки його немає дома.

Як нам бути з сином і онуками? Невже ми з чоловіком зобов’язані глядіти його всіх дітей? Ми то ж не проти, але і Влад повинен доглядати за своїми дітьми. Він тато, а Анна мама…

Текс підготовлено на основі реальної історії спеціально для ibilingua. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено. Передрук категорично заборонено! У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page