fbpx
життєві історії
На весіллі дружка раптом заявила Алевтині: «А знаєте, тітка Аля, адже це я могла бути вашою невісткою». Виявляється, вона перша стала зустрічатися з сином Алевтини, але потім подруга перейшла їй дорогу, і ображена дівчина вирішила помститися обом. Змовившись зі своєю бабцею, непомітно встромила дві заговорені голки в стільці, на яких сиділи молоді.

Коли Євгену виповнилося двадцять років, він заявив батькам, що збирається одружитися.

– Чи не зарано? Погуляв би ще, – радила мати.

Але хлопець пояснив, що його дівчина вже два місяці в «цікавому положенні», тому з весіллям краще не затягувати. Восени зіграли весілля, а навесні у молодих народився син. Алевтина була на сьомому небі від щастя – дуже вже зраділа такому подарунку долі.

Молодята були красивою і щасливою парою.

Але відразу після весілля відносини їх стали псуватися: почалися скандали, образи, взаємні докори. Що трапилося? Чому вони перестали розуміти один одного? Цього вони й самі не могли зрозуміти. Було таке передчуття, ніби на них порчу навели.

Хтось із знайомих порадив невістці з’їздити разом з чоловіком в село до знахарки. Від неї подружжя повернулося з трилітрової банкою води, яку вона веліла їм пити. Коли закінчиться вода, вони повинні були приїхати за другою банкою.

Знахарка підтвердила, що на молодих дійсно пороблено – щоб звести обох зі світу. І зробила це найкраща подруга нареченої ще на весіллі.

Подружжю важко було в це повірити, але вони так хотіли налагодити відносини, що сумлінно стали пити заговорений знахаркою воду. Правда, за другою банкою вони вирішили не їздити: в родині все стало налагоджуватися. Але це затишшя виявилося недовгим, і незабаром все знову пішло наперекосяк.

У Євгена не заладилося з бізнесом, він потрапив в боргову яму. Незабаром на нього почали тиснути кредитори. Багато друзів і родичі від нього відвернулися. Не витримала випробування і молода дружина. Вона забрала дворічного сина і подала на розлучення. Скільки нещасному чоловікові довелося пережити в цей період, одному Богу відомо!

Ще зовсім недавно він був щасливий, успішний бізнесмен, кохана дружина, син і безліч друзів, і раптом він залишився один на один зі своєю бідою. Найгіркіше було усвідомлювати, що без грошей він став нікому не потрібний.

У ті роки таке часто траплялося з тими бізнесменами, які мали характер, як у Євгена. Він був дуже довірливим, добрим і порядним хлопцем, тому й потрапив в пастку. В цей час бізнесом часто верховодили відморозки і бандити, які втратили совість і честь.

Незабаром після розлучення колишньої дружини Євгенія не стало через аварію на дорозі. Чоловік сильно переживав. Він постійно повторював: «Чому я не замість неї? Чому саме вона?»

У народі є таке повір’я: небіжчики протягом трьох років забирають до себе тих, кого дуже люблять. Через рік дівчина забрала до себе свою матір, а ще через півроку і свого колишнього чоловіка Євгенія.

По всьому виходило, що знахарка була права: на молодих дійсно була наведена весільна порча. Пізніше з’ясувалося, що все організувала найкраща подруга нареченої, яка була дружкою на весіллі. А допомогла їй в цьому її рідна бабця, яка займалася чорною магією.

На весіллі дружка раптом заявила Алевтині: «А знаєте, тітка Аля, адже це я могла бути вашою невісткою».

Виявляється, вона перша стала зустрічатися з сином Алевтини, але потім подруга перейшла їй дорогу, і ображена дівчина вирішила помститися обом.

Змовившись зі своєю бабцею, непомітно встромила дві заговорені голки в стільці, на яких сиділи молоді.

Вони-то і зробили свою чорну справу: на ці голки і була наведена порча.

Синочка Євгена і Олександри виростили рідні дядько й тітка.

…Дорогі дівчата, не завжди довіряйте подругам! Із заздрощів і ревнощів вони здатні на будь-яку капость, і ця розповідь – тому підтвердження.

Автор – Тетяна Єрохіна

Фото – ілюстративне, Ютуб.

Передрук матеріалу заборонений!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page