fbpx

На вихідні куми нас запросили на святкування дня народження їхньої донечки. Наші з Василем хлопчики вже не малюки, тому немає потреби ходити за ними крок в крок в дитячій кімнаті. Я переважно сиділа за столиком з такими ж гостями, як і я. Та в один момент я стала свідком розмови свого чоловіка і його друга. Власне, після цього я і задумалася про розлучення

На вихідні куми нас запросили на святкування дня народження їхньої донечки. Наші з Василем хлопчики вже не малюки, тому немає потреби ходити за ними крок в крок в дитячій кімнаті. Я переважно сиділа за столиком з такими ж гостями, як і я. Та в один момент я стала свідком розмови свого чоловіка і його друга. Власне, після цього я і задумалася про розлучення.

Я не можу дати своєму чоловікові те, що він хоче, тому я думаю про розлучення.

Останнім часом я не можу позбутися відчуття, що підвела чоловіка. У нас двоє чудових синів, але мій чоловік завжди хотів дівчинку. Але я не можу йому її подарувати за станом здоров’я. Я відчуваю, що є тільки один вихід з мого нещасливого становища…

У нас із чоловіком Василем чудові стосунки. Ми разом десять років, і мені здається, що та іскра, яка зазвичай триває лише перші кілька місяців стосунків, не зникла ні на мить. Ми створили для себе ідеальне життя. У нас двоє здорових синів, разом ми, на перший погляд, ідеальна сім’я. Але нам все одно чогось бракує.

Я завжди знала, що мій Василь хоче дочку. Я хотіла подарувати йому донечку, але доля розпорядилася так, що у нас народилося двоє хлопчиків. Звичайно, ми їх обох дуже любимо, але бажання доньки у мого чоловіка завжди було дуже сильним. У мене б не було проблем з тим, щоб подарувати Василю третю дитину, але, на превеликий жаль, я вже не можу цього зробити. У мене все було не просто вже з другим цікавим станом, тому лікарі заборонили навіть думати.

Нещодавно нас куми запросили на день народження своєї дочки Єви, яке вони святкували в дитячій кімнаті. І ось в один момент я почула, як і про що, Василь спілкувався зі своїм другом, у якого ця ж дочка, іменинниця Єва.

Василь сказав йому, як сильно йому заздрить, що він також хотів би маленьку донечку. Це розбило моє серце. Я б дуже хотіла подарувати йому дівчинку, але не можу. Тому мені прийшла в голову сумна, але водночас добра ідея.

Я неймовірно люблю свого чоловіка, і навіть до такої міри, що я була б готова відмовитися від нього, щоб він міг шукати своє щастя. Я знаю, як важливо для нього мати доньку, тому в мене в голові виникає думка про розлучення з ним. Тоді він міг би знайти іншу жінку, яка б подарувала йому маленьку дівчинку, не задумуючись.

Я набираюся сміливості, щоб одного дня сісти і поговорити з Василем на цю тему. Я не хочу, щоб мій чоловік все життя переживав і сумував через те, що у нього так і не було дочки.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page