fbpx

На вихідних подруга запросила мене на каву. Ми сиділи на кухні, як туди зайшов син Олени, Денис. Такий ввічливий і приємний хлопчина. Та я дуже здивувалась, що він сам почав готувати собі поїсти. Олена розповіла, що син в свої десять вже самостійно заробляє гроші: миючи посуд, прибираючи в будинку і готуючи поїсти. Ще з насмішкою так сказала, що це дуже вигідно і економно, непотрібно хатню робітницю наймати

З Оленою ми колеги по театру. Якось так склалось, що між нами зав’язались дружні відносини, ми часто ділились своїми переживаннями, а згодом і різними ситуаціями із нашого життя.

У Олени є син від першого шлюбу, від чоловіка, з яким подруга проживає зараз, у них немає дітей, хоч стосунки їхні тривають більше шести років.

Олена не раз мені розповідала історію з її минулого життя. Як вона сама з неблагополучної сім’ї і за її виховання відповідала бабуся. Як вона в вісімнадцять дізналась, що стане мамою.

Батьку її дитини тоді було лише дев’ятнадцять. Коли вони розписалися, свекруха часто чіплялась до Олени, постійно її “витикала” перед чоловіком.

А потім розлучення, бо дійшло до того, що чоловік почав показувати, на що здатний…

Поки ще жива була бабуся, Олена якось давала собі ради із сином, а потім відчай і їм доводилось виживати. У шість років син Олени вже вмів собі приготувати їжу, попрати одяг.

Іншого виходу у них не було, адже Олена повинна була важко працювати, щоб вижити. А потім познайомилась з теперішнім своїм чоловіком Артемом.

Він виявився дуже добрим і турботливим. Артем сам працює айтішником, вже через рік спільного життя вони збудували власний будиночок, на околиці міста.

Олена на даний час розвивається і отримує задоволення від акторства. Подруга говорить, що дуже щаслива і часто ділиться своїми сімейними історіями, які в них дуже цікаві і урізноманітнені.

Якось на вихідні мене подруга запросила на каву, ми сиділи на кухні, як туди зайшов син Олени, Денис. Такий ввічливий і приємний хлопчина.

Та я дуже здивувалась, що він сам почав готувати собі поїсти. Олена розповіла мені, що син в свої десять вже самостійно заробляє собі на кишенькові.

А саме, миючи посуд, прибираючи в будинку і готуючи поїсти. Ще з насмішкою так сказала, що це дуже вигідно і економно, непотрібно хатню робітницю оплачувати.

Мене її слова привели просто в подив. Виявляється, Денису щоб отримати від батьків кишенькові гроші або ж поповнення телефону, потрібно виконати хатню роботу і таким чином заробити ці кошти.

А що ж тоді робить Олена?

Бо крім того що вона розважає чоловіка, я не почула, що вона мама і має якісь обов’язки перед сином. Чи то життя так вплинуло на поведінку Олени, чи що…

Мені дуже шкода стало хлопця, він таким мені видався сумним і пригніченим.

Як пояснити подрузі, що це не нормально?

Що своїми такими діями вона краде дитинство у своєї дитини, дитинство, якого можливо і не було в Олени, через важкі життєві обставини і поведінку її батьків.

Чим моя подруга краща на даний час від них?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube”

You cannot copy content of this page