fbpx

На виписці Василину з крихітним конвертиком, в якому посапувала Маруся, зустрічав Роман. Він подарував їй оберемок троянд, а згодом запропонував вийти за нього заміж. Через рік після весілля в їх квартирі пролунав дзвінок. – Вибач мене! За все вибач!, – та в її голові раз у раз спливали його слова. – Я на такій товстій не женився!

На виписці Василину з крихітним конвертиком, в якому посапувала Маруся, зустрічав Роман. Він подарував їй оберемок троянд, а згодом запропонував вийти за нього заміж. Через рік після весілля в їх квартирі пролунав дзвінок. – Вибач мене! За все вибач!, – та в її голові раз у раз спливали його слова. – Я на такій товстій не женився!

***

Василина дуже симпатична дівчина. У неї дуже багато друзів, так як вона притягує людей своєю чистою душею і характером. Мама з татом її працювали на заводі по зборці телевізорів і сильних грошей, як ви розумієте, в сім’ї Василини не було, але це і не головне було для неї, адже вона любила і цінувала те, що має її родина…

Після закінчення школи, Василина вступила до інституту, де придбала багато нових друзів і навіть почала спілкуватися з найкрасивішим хлопцем у них в групі.

Данило почав показувати Василині знаки уваги і вона в нього закохалася… Вони почали зустрічатися і всі інститутські друзі їх заочно почали називати чоловіком і дружиною.

Все було так чудово… Василина літала в хмарах… – Перший поцілунок, красиві слова, щоденні квіти і міцні ніжні обійми коханого – повністю закрутили голову і душу Василині.

Весілля було просто ідеальним! Батьки, особливо мама так була щаслива, що її донечка знайшла щастя.

Діма носив її на руках і здавалося, що це ніколи не закінчиться.

Початок цікавого стану минув дуже добре, але до шостого місяця Василина сильно набрала у вазі. Вона дуже переживала через це, але нічого не могла з цим вдіяти.

Данило став трохи іншим. – Він став дорікати Василину, що вона стала дуже товстою і незграбною і йому з нею соромно показуватися на людях. Василина стала переживати і всіма силами намагалася виправити ситуацію, але марно.

Друзі підтримували Василину і не кидали ніколи. Заспокоювали її, як могли.

Як грім з неба впали слова Діми в один з днів. – Він повідомив, що подав на розлучення і йому ця дитина не потрібна і що товста дружина тим більше.

Василині стало дуже погано після цих слів і її поклали в лікарню. Як вона переживала і скільки проплакала – знає тільки один Бог. – Вона сильна дівчина і змогла вистояти ці місяці, що залишилися гордо і повною сил!

Василина народила янголятка дівчинку і назвала її Марією… Весь цей час від Василини не відходив Роман, її друг і однокурсник по інституту…

Роман зробив все для того, щоб по приходу Василини з Марією додому, було красиво, затишно і розставлено для зручності в її кімнаті. Роман за свій рахунок прийшовши до батьків Василини оплатив і переобладнав її кімнату для життя і виховання малятка.

Роман був на виписці і подарував чудовий букет троянд. – Виходь за мене заміж! – Прошу. – Я так тебе Люблю!

Вони одружилися, коли Марії виповнився рік. Василина схудла і стала ще кращою, ніж була!

Якось пролунав дзвінок у двері. Василина відкрила і побачила, що в під’їзді стоїть Данило. З його обличчя було видно, що він п’є і він був настільки змінений фізично, що Василина його і не одразу впізнала. – Василино, вибач мене!

– Він впав на коліна і сильно плакав. – Вибач.

– Вибач. – Вона закрила двері. і більше його ніколи не бачила.,

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page