fbpx
гороскоп
На які знаки Зодіаку в листопаді чекає нова робота, а на кого – підвищення!: точний кар’єрний гороскоп від провідних спеціалістів підкаже, в яку сторону рухатись далі!

На які знаки Зодіаку в листопаді чекає нова робота, а на кого – підвищення!: точний кар’єрний гороскоп від провідних спеціалістів підкаже, в яку сторону рухатись далі!

Осінь ось-ось закінчиться, і настав час дізнатися, що в останній її місяць нам готують зірки в кар’єрі. Чи чекати на підвищення? Чи час активно шукати роботу? І кому краще не сперечатися з начальством та колегами? Про це розповімо у нашому щомісячному гороскопі.

Овен

У листопаді Овнам не варто переоцінювати свої можливості. Незважаючи на піднесення душевних та фізичних сил, на деякі справи вас просто не вистачить. Та й не все потрібно виконувати особисто. Краще розвантажити себе та використати цей гарний настрій для відпочинку. Тим більше, в перший тиждень листопада зірки не рекомендують вам приймати серйозних рішень і братися за важливі справи та проєкти.

Друга та третя частина місяця будуть більш сприятливими для починань. Ближче до кінця листопада Овни зможуть виправити своє фінансове становище. І деякі події у цей період сприятливо вплинуть на майбутні справи.
Безробітним Овнам найцікавіші пропозиції щодо роботи варто чекати лише після 20-го числа.

Телець

Весь листопад Тельці будуть сповнені сил та енергії. Головне — не витрачати їх марно і направити в потрібне русло. Уникайте авантюр, інакше наробите неприємних помилок. Багато енергії Тельці спрямують на те, щоби заробити більше грошей. Це вдасться, правильно розподіливши час на працю та відпочинок.

Намагайтеся виявляти свої лідерські якості на роботі. Організаторські здібності, працьовитість та вміння спілкуватися не залишаться непоміченими.

Керівництво може довірити Тельцям серйозний проєкт чи відрядження, що вплине професійне майбутнє. Перша частина листопада може здатися дуже завантаженою, але не варто пасувати перед обсягом роботи. Всі справи можна вирішити, і Тельці впораються з ними успішно.

Близнюки

Для представників цього знака листопад сповнений несподіванок. Близнюки стикатимуться з деякими турботами. Це потребує емоційного напруження. Потрібно зберігати спокій і накопичувати негативні емоції. Певна пасивність у роботі зрозуміла: втома і вигоряння не сприяють працездатності. Проте Близнюки здатні зробити ривок і завершити розпочаті справи.

Листопад — добрий місяць для спілкування з колективом, налагодження партнерських відносин. Незважаючи на чудову комунікацію, цей місяць не обіцяє кар’єрного зростання. І якщо ви планували розпочати свою справу, то краще почекати. Також не слід брати на себе боргові зобов’язання та давати обіцянки.

Рак

Листопад для Раків – місяць прийняття рішень. Деякі ситуації будуть серйозними, але позитивний настрій дозволить спокійно і гідно вийти. Так Раки зміцнять соціальні зв’язки та підвищать авторитет у колективі. У листопаді представникам цього знака захочеться збільшити свої доходи. Тут найкраще знати міру і не скупитися: не варто заробляти гроші на шкоду своєму сну, нервам, бажанням.

Цього місяця Ракам запропонують і участь у цікавих проєктах. Якщо погодитеся — можливо, вдасться просунутися кар’єрними сходами. Головне, щоб ентузіазм не вичерпався на середині шляху. Не треба зупинятися. Намагайтеся знайти максимум плюсів у справах, якими займаєтеся.

Лев

У листопаді Левам не доведеться нудьгувати. Настає період творчої активності, який подарує вам безліч емоцій. Крім цього, останній осінній місяць надасть багато можливостей для досягнення омріяних цілей.

На робочому терені у Лева складається чудова обстановка, що сприяє результативності та стабілізації доходів. Начальство підтримає будь-які ваші починання, однак у справах доведеться розраховувати здебільшого на свої сили. Лише деякі колеги нададуть неоціненну допомогу – не залишайтесь у боргу перед такими товаришами.

Наприкінці листопада Леви досягнуть успіхів. Цей місяць може стати одним із найцікавіших у кар’єрі та залишить спогади на багато років.

Діва

Листопад стане для Дів дуже продуктивним місяцем. На вас чекає велика кількість планів та брак часу. Однак робота не повинна займати стільки місця у вашому житті: важливо не проґавити зв’язок з близькими людьми, приділяти їм увагу.

Матеріальне становище зараз досить стабільне. Але оскільки для Дів важлива незалежність, вони робитимуть все для того, щоб стати ще успішнішими. Наприкінці місяця звалиться багато справ, у тому числі незавершених. Потрібна концентрація уваги та швидкість реакції.

Листопад також сприятливий для безробітних Дів. Якщо ви знаходитесь у пошуку роботи, то зараз саме час ходити на співбесіди. Найбільш підходящі дати для цього — з восьмого до 21-го. Постарайтеся не перехвалити себе: у вас і так бачитимуть перспективного потенційного співробітника.

Терези

У листопаді Терезам здаватиметься, що їх недооцінюють. І ключове слово тут — здаватися. Перестаньте шукати приводи для переживань: оточуючі просто зайняті своїми справами. Проте не розслабляйтеся, адже на роботі може виникнути конкуренція. Крім цього, є ймовірність, що ваші колеги зіткнуться з неприємностями або стануть учасниками конфліктів і це позначиться на робочій атмосфері в цілому.

Не піддавайтеся загальним хвилюванням. Не дозволяйте залучати вас до розбирань, до яких ви не маєте жодного відношення. Будьте гнучкими і акуратно лавіруйте між колегами, які з’ясовують відносини між собою.

У другій половині місяця ситуація вирівняється. Вас захоплять нові ідеї та проєкти. Будьте обережні у фінансовій сфері: велика ймовірність шахрайства. Не позичайте гроші навіть близьким людям. Усі серйозні операції із грошима краще відкласти на грудень.

Скорпіон

Для Скорпіона настає біла смуга. Піднесений настрій, відчуття легкості та радість буття супроводжуватимуть вас увесь листопад. Навіть у якихось неприємних ситуаціях ви побачите позитивні сторони та вийдете з них легко та спокійно. Робота займатиме у представників цього знака чимало часу. Завдяки позитивному настрою, Скорпіони гідно впораються з великою кількістю роботи.

Начальство відзначить таку старанність. Можливо, вам запропонують очолити якийсь новий напрямок у роботі чи преміюють. Багато Скорпіонів відчують себе ще впевненіше, що сприятливо вплине на подальше просування кар’єрними сходами.

Стрілець

Листопад  не обіцяє Стрільцям карколомних подій. Більш того, щоденна рутина може навести нудьгу і вкинути в апатію. Складіть для себе список незавершених справ і приступіть до виконання. Зараз найкращий час розчистити плацдарм для нових ідей та починань. Не поспішайте — просто завзято та методично виконуйте свою роботу.

Цього місяця не варто чекати підвищення по службі та братися за нові проєкти. Сприймайте цей період як передстартову підготовку. Уважно ставтеся до своїх фінансів та непередбачених витрат: плануйте витрати та порівнюйте свої бажання з можливостями, тоді все буде гаразд.

Козоріг

У листопаді Козероги будуть у постійному русі. Жага змін відправить представників цього знака у відпустку, відрядження чи пошуки нової роботи. Листопад справді добрий для організації якихось подій чи заходів. Не виключені помилки та непорозуміння з боку колег чи близьких людей, але Козоріг легко впорається з цим.

Жага емоцій та нових відчуттів змусить вас захопитися абсолютно новими сторонами життя. Період з першого по 15-е особливо добрий для творчих ідей та поривів. Двері відчинені, і ви зможете реалізувати свої організаторські здібності. Безробітні Козероги повинні активізуватися та ходити на співбесіди або набиратись досвіду на будь-яких курсах.

Водолій

Цього місяця Водоліям доведеться активно працювати. Щоб досягти успіху, необхідно подолати свою лінь і сумніви. Хороші результати в кар’єрі та фінансах прийдуть завдяки грамотно побудованій стратегії.

Подумайте про робітничий колектив. Позначте недоброзичливців, які можуть завадити вашим планам, та не залучайте їх до спільної роботи. Будьте готові до того, що може виникнути непорозуміння. Це тимчасово. Коли з’являться перші результати вашої праці, все стане на свої місця.

Якщо захочете знайти підробіток, будьте уважні: читайте трудовий договір — усі схеми мають бути зрозумілими та прозорими.

Риби

Риб чекає чудовий місяць. Високий енергетичний потенціал, чарівність життям та гарний настрій допоможуть впоратися навіть із особливо важкими завданнями. Листопад – чудовий час для роботи над собою. І це не тільки про роботу з внутрішнім світом: можливо, на вас чекає зовнішнє перетворення і зміна іміджу.

Активні та готові до змін, Риби відчують сильне бажання творити, вчитися. Запишіться на курси чи тренінги, беріть участь у творчих конкурсах. У листопаді на вас чекає багато перспектив для того, щоб просунутися кар’єрними сходами або влитися в новий напрямок. Будь-які починання матимуть гарне продовження.

Для безробітних Риб відкриються чудові шанси. Цього місяця буде багато цікавих пропозицій — не проґавте свої можливості.

Нехай щастить! Бережіть себе та своїх рідних!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua