fbpx
Суспільство
На яких жінках одружуються?

1. Не ставлять чоловіків на перше місце і не роблять їх сенсом свого життя. Єдина жінка, якій чоловік дозволяє марити ним – це його мама. А в своїй коханій він хоче бачити самодостатню особистість, яка дивиться на світ із широко відкритими очима, помічає у ньому багато цікавих речей, а не обмежується єдиним прагненням заволодіти ким-небудь щетинистим у штанях

2. Є самодостатніми. Чоловіки теж потребують розвитку, приємних співрозмовників та нових вражень і емоцій. Якщо ви не можете підтримати розмову на 10-20 довільних тем, і нічого не робите для того, щоб ця можливість з’явилась, за рік-два вашому мужчині просто не буде про що з вами поговорити.

3. Вміють створити вдома затишок та комфорт, смачно нагодувати чоловіка, та створити йому усі умови для відпочинку і швидкого відновлення. Комусь це здасться стереотипом, але жінка не зважаючи на цю думку все рівно залишиться хранителькою сімейного вогнища – Берегинею, як кажуть у нас в Україні.

Не зважаючи на розмір статків, жінка повинна бути в сім’ї чи навіть в поки що неоформлених стосунках, тим важливим осередком домашності, який просто через природу статі відсутній у чоловіків.

Читайте також: ЯКІ ХВОРОБИ ВИКЛИКАЄ ВУЛИЧНИЙ ПИЛ?

Джерело.

facebook