fbpx

На запитання Гліба, де його яєчня з беконом і кава, я так і сказала, що моєї зарплати вистачає лише на кредит за квартиру і на їжу мені. Чоловік втратив дар мови і тільки кліпав на мене очима. – А у тебе, сонечко, є костюми по 10 000 гривень, нішеві парфуми і дизайнерські краватки – можеш ними перекусити. Довгий час я не знала, куди йдуть гроші чоловіка, але вивести Гліба на чисту воду мені допоміг випадок. Гліба вистачило на тиждень, після він відав мені всі гроші і свою зарплатну картку у розпорядження. А що з того вийде – поживемо і побачимо

На запитання Гліба, де його яєчня з беконом і кава, я так і сказала, що моєї зарплати вистачає лише на кредит за квартиру і на їжу мені. Чоловік втратив дар мови і тільки кліпав на мене очима.

– А у тебе, сонечко, є костюми по 10 000 гривень, нішеві парфуми і дизайнерські краватки – можеш ними перекусити, – сказала я того ранку коханому.

Довгий час я не знала, куди йдуть гроші чоловіка, але вивести Гліба на чисту воду мені допоміг випадок. А тепер навіть не знаю, що буде далі.

Я вийшла заміж не рано. Навчалася, працювала, їздила на заробітки на пару років. Мені хотілося зустріти дійсно споріднену душу, і в 31 рік я познайомилася з Глібом.

Перше моє враження про нього незабутнє. Красивий, вихований, начитаний. Дорога машина, а всі речі на ньому – від шкарпеток до сорочки – відомих брендів. Навіть мої батьки вважали це дуже добрим знаком і відразу дали добро на заміжжя.

Через пів року ми одружилися. На наші збереження ми зробили перший внесок за нову квартиру, оформили її на двох. Ми вирішили, що моя невелика зарплата йтиме на кредит, а заробітки Гліба – на життя. І я думала, що воно буде безбідним.

Але всі два роки нашого спільного життя наш холодильник майже завжди був порожній, якщо тільки я в нього щось не покладу.

Виявилося, що грошей Гліба, на які ми мали жити, я не бачила. А останнім часом він перестав оплачувати навіть комуналку, казав, що зарплатню затримують уже другий місяць.

Але вдягатися дорого, ходити в елітні бутіки, перукарні, купувати брендові речі мій Гліб ніколи не припиняв – він спускав на одяг останні гроші. А оскільки моя зарплата йшла на іпотеку, нам ледве вистачало грошей на продукти.

Я поставила чоловіку умову без мене нічого не купувати, і Гліб пообіцяв, що не робитиме цього без мого відома. Та грошей від цього більше не стало. Гліб сказав, що йому зменшили удвічі зарплату. Чому це сталося, він так до ладу і не пояснив.

Гроші, які мій чоловік приносив у сім’ю, танули на очах. То штраф треба заплатити, то на подарунок старому другові гроші потрібні. то ще на щось.

Я навіть вірила спочатку. Я намагалася знайти джерело проблеми. Куди можуть йти такі суми? Нічого нового не купували в квартиру, речей нових теж наче у Гліба не помічала останнім часом. Собі я взагалі нічого не купувала, мій гардероб яким був після  заміжжя два роки тому, таким і залишився.

Мені навіть довелося позичати у наших батьків, бо до кінця місяця треба було щось їсти. Правду виявити допоміг випадок.

Місяць тому я вирішила забрати стару похідну сумку з багажника машини. У ній я знайшла і чеки, і те, на що були витрачені гроші: Декілька пар дорогого шкіряного взуття, сорочки відомих брендів, окуляри, костюм на замовлення, нішеві парфуми. І все стало на свої місця.

Що можна було, я повернула в магазини. Глібу це дуже не сподобалося, але цього вистачило, щоб повернути борг батькам, закупитися продуктами і нарешті полагодити пилосос.

А Гліб сказав, що краще ходитиме не їстиме, але не ходитиме, як безхатько. Сказано – зроблено.

Наступного ранку перед роботою він здивувався:

– Де моя яєчня з беконом і кава?

Я так і сказала, що моєї зарплати вистачає лише на кредит за квартиру і на їжу мені. Чоловік втратив дар мови і тільки кліпав на мене очима.

– А у тебе, сонечко, є костюми по 10 000 гривень, нішеві парфуми і дизайнерські краватки – можеш ними перекусити, – сказала я того ранку коханому.

Гліба вистачило на тиждень, після він відав мені всі гроші і свою зарплатну картку у розпорядження. А що з того вийде – поживемо і побачимо.

Фото – авторське.

Передрук без посилання на ibilingua.com суворо заборонено

You cannot copy content of this page