fbpx
Breaking News
Свята і вихідні в лютому-2020. Скільки свят і додаткових вихідних днів очікується? Працюватимемо всього 20 днів.
Ці чебуреки навчила мене готувати подруга-гречанка. Вони готуються дуже швидко і легко, але які запаморочливо ароматні і смачні – вам не передати! Вся моя родина в захваті була, коли я їх вперше поставила на стіл. Спробуйте!
Відразу все рухнуло, коли він приїхав і назвав мене чужим жіночим ім’ям! Серце спочатку завмерло, а потім закалатало зі страшною силою. Я відразу все зрозуміла: він завів собі «закордонну дружину». А потім я сама зрадила. Так і живемо.
Від чоловіка ж відповіді були скупі і односкладові – «спасибі», «так», «зрозуміло». Начебто не особливо він і вплутується в переписку, але і не «відшиває». З силою придушивши бажання рознести все і вся, розлучитися і подати на аліменти, вирішила поспостерігати.
– Розлучився з дружиною, хочу одружитися на тещі. Мене друзі засуджують, а мені так простіше
життєві історії
Надумав Павло одружитися. Привів в квартиру дівчину. Струнка, молода блондинка з величезними зеленими очима. Анна Сергіївна свою майбутню невістку не злюбила з першого дня. Але й не вигнала молодих з квартири. Нехай краще вдома живуть, ніж у інших людей кут орендують

10 років тому в нашому під’їзді жили чудові сусіди, ми дружили між собою, ходили один до одного на свята. Потім всі кудись роз’їхалися, з’явилося багато квартирантів, які зі старожилами навіть не віталися. За матеріалами

Так ось, на третьому поверсі, над нами, жила Анна Сергіївна зі своїм сином. Все вона боялася, що він одружується не на «тій» дівчині. А ми подумки невістку її жаліли, адже характер у сусідки був не цукор.

І ось, надумав Павло одружитися. Привів в квартиру дівчину. Струнка, молода блондинка з величезними зеленими очима.

Анна Сергіївна свою майбутню невістку не злюбила з першого дня. Але й не вигнала молодих з квартири. Нехай краще вдома живуть, ніж у інших людей кут знімають.

Через пару тижнів до нас у двері постукали. Увійшла Анна Сергіївна, до гpyдей вона притискала пакунок з паперу, в який раніше завертали ковбасу.

«Тут всі мої цінності, покладіть їх до себе, в сервант, будь ласка! Боюся, як би моя невістка Настя їх до своїх рук не прибрала! ». Мама знизала плечима – прохання -дурниця. І засунула згорток на антресоль. Ми благополучно про нього забули.

Анна Сергіївна переїхала, квартиру вони розміняли. Зв’язок з ними був втрачений.

Читайте також:ВИБАЧТЕ, ЩО ПИШУ ПРО СВОЄ ОСОБИСТЕ, АЛЕ БІДА ПОСТУКАЛА В МІЙ БУДИНОК. ДВА ТИЖНІ ТОМУ ДІЗНАЛАСЯ, ЩО У МОГО СИНА РАПТОМ З’ЯВИЛИСЯ СЕРЙОЗНІ ВІДНОСИНИ. ВІН ЗАЯВИВ, ЩО ВИРІШИВ ОДРУЖИТИСЯ. ВСЕ Б НІЧОГО, ЯКБИ НЕ ОДНЕ АЛЕ: ВОНА ДВІЧІ РОЗЛУЧЕНА І В НЕЇ ДВОЄ ДІТЕЙ, ЯКИХ ВОНА ПРИВЕДЕ В МІЙ ДІМ

В цьому році ми свою квартиру виставили на продаж, покупець знайшовся дуже швидко. Розбирали мотлох, багато довелося викинути. І на антресолі знайшли той самий згорток. Розрізали мотузку, а там біжутерія – каблучки, ланцюжки, брошки. Я мамі сказала – нічого тут цінного немає, дрібнички.

Але вона наполягала – ці речі чужі, потрібно повернути їх колишньому власникові. Стали ми довідки наводити, а Анни Сергіївни вже в жuвuх немає. Зате роздобули адресу Насті і Павла. Мама знала, що я їду в столицю у відрядження через 2 тижні. «Ось і спровадиш їм, це їх спадок. Нам чужого не треба! »

Я підійшла до справи відповідально. Заздалегідь домовилася з ними про зустріч. За 10 років у них дві дочки з’явилися. І ось що дивно, все їх благополучне життя – заслуга Насті.

Вона займає високу посаду в державній структурі. Павло ж перебивається випадковими заробітками, а в основному – на машині дочок зі школи забирає і на гуртки розвиваючі відвозить.

Анна Сергіївна невістку недолюблювала, а фактично, вона її сина з болота витягла, в столиці у квартиру заселила.

Я простягнула їм згорток. Павло скривився: «Ой, та не потрібні нам ці цяцьки. Могла б і не привозити їх. Але ти не думай, ми тебе раді бачити!»

А Настя з лагідною усмішкою прийняла з моїх рук біжутерію і подякувала: «Ось, буде дівчаткам пам’ять про бабусю! Дякую за турботу!”

Які ж, все-таки, люди різні…

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

Related Post