fbpx

Найближчі дні будуть важкими для цих знаків Зодіаку: їх життя перевернеться з ніг на голову

Найближчі дні будуть важкими для цих знаків Зодіаку: їх життя перевернеться з ніг на голову

З 29 грудня 2022 року по 18 січня 2023 року Меркурій ретроградний у знаку Козерога. Планета спілкування ризикує дійсно зіграти на інтелекті та розумі чотирьох знаків Зодіаку. Тоді їм доведеться зосередитися, щоб відновити контроль над своїм життям!

Ретроградний Меркурій, ймовірно, напружить нерви певним астрологічним знакам. До 18 січня цей планетарний рух має посіяти плутанину в їхньому професійному та особистому житті. Перешкоди, затримки та розчарування можуть вплинути на їхнє повсякденне життя.

Які знаки Зодіаку відчують на собі вплив Меркурія до 18 січня?

Знову планета Меркурій бере контроль над нашими емоціями. За прогнозами астрологів, це стосується чотирьох знаків зодіаку.

Близнюки

Близнюки – перший знак, на який впливає ретроградний Меркурій у Козерозі. Цей знак повітря може зіткнутися з деякими турбулентностями в своєму любовному житті.

Дійсно, згода всередині пари буде не в тонусі. Романтичні та серйозні розмови можуть поставити під сумнів основи його стосунків.

Таким чином, це може викликати відчуття нестабільності у вашому житті. У найближчі дні цей знак Повітря повинен підвести підсумки свого любовного життя і переглянути те, як він виражає свої почуття.

У стосунках і соціальному плані Близнюки можуть відчувати стрес і тривогу протягом цього періоду.

На щастя, наприкінці січня в його житті може знову з’явитися, або ж відновитися кохання. Це може допомогти знаку Зодіаку позбутися болю, пов’язаного з цим розривом. З іншого боку, Близнюкам слід очікувати більш спокійного періоду з 18 січня. Нові звершення на порозі!

Рак

Меркурій також матиме великий вплив на знак Рака. Ця планета пропонує йому зосередитися насамперед на сім’ї та любові.

Дійсно, до 18 січня 2023 року невирішені питання можуть стати предметом напружених дебатів і викликати гнів у Рака.

У відносинах представник знака Рак може втратити контроль над своїми емоціями і робити образливі зауваження своєму партнеру.

Зірки йому радять знайти джерело позитивної енергії та зняти напругу. Але йому доведеться почекати до кінця місяця, щоб мати ясний розум. Як тільки наслідки віддачі Меркурія почнуть зникати, цей знак Води матиме набагато краще уявлення про свої майбутні цілі.

Він залишить позаду всі токсичні стосунки, які псують його гарний настрій.

Діва

На Діву також вплине ретроградний Меркурій. У неї часто складається враження, що її світ може завалитися. На щастя, Меркурій є керуючою планетою цього земного знака. Останній міг би скористатися тим, як ця планета впливає на його життя.

Незважаючи на перешкоди та проблеми, які чекають попереду в її професійному та особистому житті, Діва продовжує усвідомлювати зусилля, які їй доведеться докласти, щоб їх подолати.

Хоча до 18 січня у неї немає особливих амбіцій, Діві варто провести нові експерименти і зберегти надію на майбутнє. Як тільки транзит Меркурія в Козерозі закінчиться, вона може відчути натхнення і почати інноваційні проєкти.

Цей земний знак нарешті міг вільно висловлювати свої думки та ідеї та занурюватися у свій творчий всесвіт.

Козоріг

Розворот Меркурія відбудеться в Козерозі. Тоді цей земний знак стане головною метою цього складного руху. На щастя, цьому рішучому та амбітному знаку не варто хвилюватися.

Які б не були труднощі і затримки на роботі, Козеріг з ними впорається. Однак у цей конкретний період цей земний знак може мати негативне сприйняття себе. Замість того, щоб чекати схвалення інших, щоб рухатися вперед у житті, Козоріг повинен скористатися перевагами поточного астрального клімату, щоб зробити крок назад і зосередитися на своїх проєктах.

Цей земний знак повинен зупинитися, щоб прийняти зважені рішення щодо майбутнього. Після 18 січня астральний клімат виглядає більш м’яким. Козерогам здасться, що вони вирішили деякі конфлікти.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page