fbpx

Найближчими днями ці три знаки Зодіаку мають, на жаль, великі шанси збідніти: їх гаманець явно “схудне”

Найближчими днями ці три знаки Зодіаку мають, на жаль, великі шанси збідніти: їх гаманець явно “схудне”

Ще до того, як планета Сатурн оселиться в Рибах, щоб вдихнути в наше життя удачу, час від сьогодні і по 5 березня буде досить проблемним у фінансовому плані для окремих знаків зодіаку. Хоча їхні заощадження знаходяться під загрозою втрати, вони цілком можуть бути на межі розуму. Однак не варто лякатися, якщо потрібна обережність! Немає нічого нездоланного за умови достатньої пильності.

Останній день лютого і самий початок березня не пропонують найкращих переходів від місяця до місяця для цих знаків зодіаку. Хоча поточний тиждень може бути вдалим і сприятливим для одних, цього не можна сказати про інших. Це стосується цих знаків зодіаку, яким доведеться пережити незручний час.

Ці знаки зодіаку на днях можуть збідніти й опинитися без грошей

Телець

Представники Тельців заслуговують на те, щоб весело провести час і випустити пар. Але хоча перезаряджати батареї час від часу потрібно, цей тиждень має надихнути їх на почуття міри.

Ми цінуємо, смакуємо, але також уникаємо чистого споживання задоволень. Споживати означає зруйнувати себе, перш ніж ви навіть це усвідомите! Одна порада: не захоплюйтеся, інакше грошей вистачить лише на те, щоб намастити сухарі маслом.

Після “гулянки” необхідно буде знати, як протистояти тому, що може статися через наплив недбалості та необережності. Якщо вони точно не знають, що вони роблять зі своїми грошима, у них може залишитися порожній гаманець. Але вони зрозуміють це лише наступного дня після “застілля”…

Ми також відмовляємося від безплідних витрат і не йдемо на ризики, з якими ми не можемо керувати. Можливо, для економії краще проводити більшу частину часу вдома…

У будь-якому випадку, наші друзі Тельці особливо прив’язані до свого комфорту і люблять залишатися вдома. У будь-якому випадку, що стосується інших знаків, пам’ятайте лише одне гасло: зважування.

Скорпіони

Щоб пережити наступний тиждень, представники знаку Скорпіон повинні взяти на озброєння два найважливіші принципи: перший — обережність, а другий… теж обережність. По суті, це важка задача для знаку, який, як правило, схильний до відпускання та не має емоційного контролю, іноді дозволяє керувати собою своїм імпульсам.

Але замість того, щоб стати жеpтвою чарівності, яка їх так сильно характеризує, краще, щоб вони знайшли спосіб приборкати свою натуру прямо зараз.

Дуже легко виявитися з діркою в гаманці, коли емоції беруть гору… Вирвавшись із замкнутого кругу, розчаровані чи напружені, Скорпіони не застраховані від необдуманих покупок.

З іншого боку, вони можуть втратити цілий статок, якщо ризикнуть робити непотрібні ставки, єдиним внеском яких є роздути їхнє его. І водночас збідніти… Тож ми уникаємо втручання у все, що може спричинити таку ситуацію, зокрема шантаж і суперечки чи навіть упертість бажання довести свою точку зору.

Якщо вони візьмуть до уваги ці деталі, цей тиждень може пройти без проблем, якщо на додаток до цього вони подбають про економію своїх бюджетів. Таким чином вони можуть уникнути проблем і втрати доходу, перш ніж розпочати чудовий епізод оновлення в наступні дні.

Стрільці

Нинішній тиждень є вирішальним для наших друзів Стрільців, яким доведеться бути уважними до того, що вони роблять, щоб не заплатити за це… буквально. Необережність на дорозі, порушення правил поведінки, великий штраф буде легким… Так що так, Стрільці люблять ризикувати, але це точно не той час, щоб не дотримуватися всіх правил.

А потім у будь-якому випадку, для нас безпека понад усе!

Ідея полягає в тому, що незважаючи на контекст, авантюристи зодіаку можуть втратити щось цінне й особливо важливе для них, якщо вони не будуть обережні. Меркурій у Рибах якраз і закликає до пильності.

Не перебуваючи в найкращій формі з точки зору бюджету, Стрільцям доведеться знехтувати бажанням змінити обстановку. Вони повинні задовольнитися кількома втечами до сусідніх міст і уникати далеких подорожей, наскільки це можливо.

Те ж саме стосується великих покупок, навіть якщо вони мліють від бажання побалувати себе… Таким чином, терпіння буде найбільшою чеснотою протягом поточного тижня, перш ніж скористатися більш сприятливими днями в місяці березні.

Одним словом, ми гальмуємо, ми розслабляємось і не піддаємося звичним бажанням! Відмовтеся від нав’язливих покупок, великих поїздок і ризику. Звичайно, вони завжди можуть піддатися цим вправам… на велике нещастя свого фінансового здоров’я.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page