fbpx

Найгірша весна 2023: за гороскопом на трьох знаків Зодіаку чекає найскладніша фаза року. Леви не уникають поганих часів

Перший місяць нового року позаду, але для деяких знаків зодіаку незабаром розпочнеться найскладніша фаза року. Незважаючи на те, що 2023 рік принесе багато хорошого для всіх знаків зодіаку, він представляє виклики для деяких. Тим паче зараз, навесні, трьом знакам зодіаку варто підготуватися до певних труднощів.

Лев

Невелике нещастя навесні — це не кінець світу, дорогий Лев, але це буде нелегкий час. З іншого боку, напружені місяці зміцнять вас і навчать важливих уроків на майбутнє. Особливо в стосунках майбутня весна все переверне з ніг на голову.

Протягом цього часу дружні стосунки слід ретельно культивувати, але також переоцінити, тому що не всі стосунки є хорошими для вас.

Саме в березні Плутон і Сатурн внесуть ясність і покажуть Левам, кому варто довіряти. Це може бути дуже емоційно виснажливим, але знання того, на якому місці ви перебуваєте у своїх стосунках, у довгостроковій перспективі принесе вам користь.

Водолій

Вашою весною керує Плутон. Уособлюючи руйнування, трансформацію та нові починання, планета забезпечує бурхливі часи для всіх, хто народився під знаком Водолія.

Цілком можливо, що Плутон і його вплив виявлять у вас вашу темну сторону і змусять вас зіткнутися з нею. Це може бути бажання контролювати когось іншого або ваш старий страх, якого не існує.

Незалежно від того, що ви пригнічуєте або відчайдушно намагаєтеся контролювати, ви не зможете зробити це цієї весни. Але ви також отримуєте шанс подолати це раз і назавжди. Як би важко це не здавалося, ви можете це зробити!

Риба

Березень не буде легким місяцем для всіх, хто народився під знаком Риб. Вплив Сатурна призводить до раптового зіткнення з реальністю. Речі, які Риби в іншому випадку воліли б ігнорувати або придушувати, раптово стають важливими.

Ілюзії, які ви створили, матимуть проблеми з опором змінам. Ви також повинні розглядати вплив Сатурна як можливість попрацювати над собою та своїми проблемами.

Маючи трохи сміливості та чітку мету, ви зможете вміло використовувати цю енергію. Наступної весни Риби, ймовірно, зіткнуться з проблемами свого минулого, але вони зможуть подолати навіть ці камені спотикання.

Трохи повіривши в себе та свою інтуїцію, ви зможете це зробити!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page