fbpx
гороскоп
Найголовніше явище 2022 року ще попереду. Сонце вирівняється із зіркою Антарес: на нас чекають великі зміни!

Найголовніше явище 2022 року ще попереду. Сонце вирівняється із зіркою Антарес: на нас чекають великі зміни!

Гороскоп на грудень 2022 року вказує на те, що на початку місяця нас чекають сильні зміни. Все завдяки зустрічі двох зірок – Сонця і Антареса вплине на наше самопочуття. Від нас залежить, як ми ним скористаємося.

Вирівнювання Сонця та зірки Антарес – це те, чого варто очікувати. Звичайно, до них теж варто готуватися, адже тоді ми відчуватимемо сильні емоції. Вони можуть нам допомогти або зашкодити. Астрологи підказують, як використати енергію цього явища собі на благо. Якщо ми не будемо пильними, то нам буде дуже темно.

Сонце і Антарес. Гороскоп на грудень 2022 року

З 2 по 5 грудня 2022 року Сонце вирівняється із зіркою Антарес, приводячи її у відповідність за своєю енергією. Явище відбудеться перед повним місяцем у Близнюках 7 грудня. Астрологи вважають це однією з найважливіших подій року.

Антарес — найяскравіша зірка в сузір’ї Скорпіона. Його назва у римлян буквально означала “не Марс” — його легко було сплутати з планетою. Вавилоняни називали його Серцем Скорпіона і зображували у вигляді бойової істоти з палаючим жалом. Сьогодні вважається, що саме сюди потрапляють душі після закінчення життя на Землі.

Коли Сонце і Антарес вирівнюються один з одним, відкривається міжгалактичний портал. Протягом цього часу ми можемо отримати те, що нам дійсно важливо, і попрощатися з усім, що нам більше не служить.

Що нам робити, коли Антарес і Сонце зійдуться в одну лінію? Ось поради астрологів:

1. Попрощатися з минулим

На початку грудня погані спогади наздоженуть нас. Ми згадаємо всі переживання, які позбавили нас впевненості в собі. Якщо ми їм дозволимо, вони будуть переслідувати нас цілий місяць.

Однак енергія зірки Антарес додасть нам сміливості попрощатися з ними раз і назавжди. Все, що нам потрібно зробити, це вирішити ніколи не повертатися до болісного минулого і пообіцяти собі більше не робити тих самих помилок.

2. Подолайте свої слабкості

Явище, яке нас очікує, викличе у багатьох людей фізичну та психічну слабкість. Ми можемо відчувати страх, а також можемо піддатися почуттю невизначеності.

У стосунках з оточуючими – як особистими, так і професійними – це також означатиме безпричинні ревнощі. У нас є шанс боротися з усіма цими емоціями, щоб вони більше не виникали. Відтепер ми станемо спокійними і мужніми.

3. Розкажи про свої почуття

Портал 2-5 грудня може виявитися особливо важливим для людей, які хочуть боротися за любов. Якщо вони подолають блокування і зізнаються іншій людині у всьому, що давно хотіли йому сказати, у стосунках станеться прорив.

Це не той час, щоб соромитися. Дізнаються і закохані – спільні ночі тепер будуть набагато романтичнішими, ніж зазвичай.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page